خانه / راهنمای تصویری / اختصاصی سازی داشبورد معامله‌گران – شاخه‌ها و زیرشاخه‌های تخصصی فراخوان‌های مناقصه ، مزایده و استعلام ایران

اختصاصی سازی داشبورد معامله‌گران – شاخه‌ها و زیرشاخه‌های تخصصی فراخوان‌های مناقصه ، مزایده و استعلام ایران

جلسه 6 – در این جلسه با شاخه‌ها و زیر شاخه‌های تخصصی داشبورد معامله‌گران و ساختار پیشرفته دسته‌بندی مناقصات ، مزایدات و استعلام ها در مرکز تخصصی برگزاری و اطلاع‌رسانی مناقصه ها و مزایده ها و استعلام های ایران آشنا میشویم و شخصی سازی پیشرفته داشبورد خود را یاد میگیریم.

داده‌های خام یا داده‌های ساخت یافته؟

روزانه بیش از چندین هزار آگهی فراخوان مناقصه ، مزایده و استعلام در مرکز تخصصی مناقصات ، استعلام ها و مزایدات ایران منتشر میشود.

حال تصور کنید که تمام این اطلاعات به صورت خام و درهم در اختیار شما قرار بگیرد، آیا میتوانید آن چیزی را که نیاز دارید پیدا کنید؟

جواب کاملا مشخص است. به همین دلیل از سالها قبل طی کار کارشناسی انجام شده دقیق در مجموعه آریاتندر بر اساس ساختار صنایع کشور شاخه ها و زیرشاخه های تخصصی پیشرفته ای برای ساخت یافته کردن این اطلاعات طراحی گردید.

خوشبختانه این ساختار اطلاعاتی در حال حاضر بعنوان رفرنس و مرجع برای بسیاری از شرکتها و سازمانهای فعال در این زمینه مورد استفاده قرار میگیرد.

شاخه های تخصصی آگهی های مناقات مزایدات و استعلام های ایران

پس از اینکه شاخه اصلی مورد نظر خود را انتخاب کردید میتوانید به هر یک از زیرشاخه های تخصصی موجود در آن شاخه دسترسی داشته باشید و سپس فقط فراخوان های مرتبط با آن شاخه و زیرشاخه تخصصی را مشاهده نمایید.

زیر شاخه های تخصصی آگهی های مناقصه مزایده و استعلام ایران

بیش از 400 شاخه و زیرشاخه تخصصی در اختیار شماست که براحتی میتوانید به آگهی های فراخوان مناقصه ، مزایده و استعلام مورد نظر خود به بهترین و سریعترین شکل ممکن دسترسی داشته باشید.

زمان مهم است – سفارشی سازی

با توجه به حجم بسیار بالای آگهی هایی که روزانه در مرکز تخصصی برگزاری و اطلاع رسانی آریاتندر منتشر میشوند، امکان سفارشی سازی داشبورد معامله گران این امکان را به ما میدهد تا زمان بسیار زیادی را صرفه جویی نماییم و هدفمندتر آنچه را میخواهیم پیدا نماییم.

ابتدا از نوار منوی بالای صفحه بر روی دکمه تنظیمات که آیکون چرخ دنده دارد کلیک نمایید تا وارد بخش تنظیمات شوید.

ورود به بخش تنظیمات داشبورد معامله گران مناقصات مزایدات و استعلام های ایران

پس از ورود به این بخش میتوانیم به صورت تفکیکی برای “مناقصه” ، “استعلام” و “مزایده” شاخه ها و زیرشاخه های مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال نماییم.

تنظیمات پیشرفته شاخه ها و زیرشاخه های مناقصه مزایده و استعلام ایران

توجه داشته باشید که تنظیمات مربوط به هر بخش فقط بر روی همان بخش اعمال میشود و برای مثال تنظیمات تب مناقصات بر روی استعلام ها یا مزایدات اثری ندارد.

محدودیت‌های جغرافیایی – استان‌ها و شهرها

اگر بخواهیم میتوانیم محدوده های جغرافیایی مورد نظر خود را برای دسترسی به داده مشخص نماییم.

استان ها ، شهرها و محدودیت های جغرافیایی

فرض کنید برای شما فقط فراخوان های مناقصه ، استعلام و مزایده در استان اصفهان مهم است ، یا حتی فقط در یکی از شهرهای استان قصد فعالیت دارید، همانطور که در بالا اشاره شد وارد بخش تنظیمات شوید و در تب استان ها ، استان ها یا حتی شهرهای مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال نمایید.

اختصاصی سازی تنظیمات جغرافیایی مناقصات مزایدات استعلام ها

توجه بسیار مهم 1 :

تنظیمات شاخه ها و زیرشاخه ها و محدودیت جغرافیایی که انجام داده اید بر روی کل برنامه و حتی نتایج جستجوی اعمال میشود.

توجه بسیار مهم 2 :

تنظیمات محدودیت های جغرافیایی بر روی نتایج شاخه ها و زیرشاخه های تخصصی نیز اعمال میگردد.

توجه بسیار مهم 3 :

تنظیمات شاخه ها و زیرشاخه های تخصصی بر روی نتایج استانی و شهرها نیز اعمال میگردد.

 

“از اعتماد شما سپاسگزاریم”

تقسیمات استانی استعلام ها, تقسیمات استانی مزایدات, تقسیمات استانی مناقصات, تنظیمات استعلام ها, تنظیمات مزایدات, تنظیمات مناقصات, زیرشاخه های تخصصی, سفارشی سازی داشبورد, شاخه های استعلام ها, شاخه های مزایدات, شاخه های مناقصات, محدودیت جغرافیایی استعلام ها, محدودیت جغرافیایی مزایدات, محدودیت جغرافیایی مناقصات

اگر کسب و کار شما با این محتوا مرتبط است، خود را به رایگان در بخش نظرات تبلیغ کنید! 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فراخوان‌های موجود در سایت‌وب ، فقط آگهی‌های منتشر شده توسط کارفرمایان ویژه و فراخوان‌های رایگان است ، شما میتوانید جهت مشاهده کامل اطلاعات به داشبورد معامله‌گران خود مراجعه فرمایید.

keyboard_arrow_up