درباره ما

شرکت اندیشه همراه الیکا صاحب امتیاز زنجیره معاملاتی آریاتندر یک شرکت خلاق نرم‌افزاری است که در زمینه طراحی و تولید انواع سامانه های اطلاع‌رسانی و هوشمندسازی فعالیت مینماید.

آریاتندر اولین مرکز اطلاع‌رسانی مناقصات ، مزایدات و استعلام‌ها در ایران و  همچنین تئوریسین هوشمندسازی روشهای نوین اطلاع‌رسانی در این زمینه در کشور بوده است ، که پس از طی سالیان متوالی کماکان اعتماد مشترکین ما مدال افتخاری برای این مجموعه و انگیزه مضاعف برای خلاقیت‌ها و نوآوری‌های مستمر است.

افتخار ما اینست که طی 23 سال گذشته توانسته‌ایم نقش مهمی در اطلاع‌رسانی فراخوان‌های مناقصه ، مزایده و استعلام در کشور ایفا نماییم.

این شرکت موفق شده است که سامانه‌های هوشمندسازی معتبر مختلفی در زمینه‌های مختلف در کشور طراحی و با موفقیت اجرا نماید که یکی از مهمترین آنها علاوه بر آریاتندر ( کامل‌ترین مرکز تخصصی برگزاری و اطلاع‌رسانی فراخوان‌های مناقصه ، مزایده و استعلام‌بها در ایران ) میتوان به پروژه‌های موفقی چون سامانه هوشمندسازی مدیریت ناوگان جی پی اس پرشیا ، سامانه یکپارچه هوشمندسازی و برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و بین‌المللی آریا 24 و همچنین سامانه پیشرفته مدیریت جلسات جم‌یار اشاره کرد.

همیشه بر این باور بوده‌ایم که مشتریان ارزشمند آریاتندر لایق بهترینها هستند و تلاش دائمی ما بر این است تا خود را لایق انتخاب دائمی شما نگه داریم.

استفاده از بازخورد نظرات مشتریان همیشه باعث اصلاح و بهینه‌سازی بخش های مختلف پروژه‌های این شرکت گردیده است و خلاقیت و نوآوری در کنار ایده‌های ناب مشتریان ارزشمند ما باعث پیشرفت و ماندگاری این مجموعه گردیده است.

واحد تحقیق و توسعه الیکا همواره آماده شنیدن نظرات ارزشمند شماست ، پس ما را در هرچه بهتر شدن در این راه یاری فرمایید. با ما در تماس باشید

فراخوان‌های موجود در سایت‌وب ، فقط آگهی‌های منتشر شده توسط کارفرمایان ویژه و فراخوان‌های رایگان است ، شما میتوانید جهت مشاهده کامل اطلاعات به داشبورد معامله‌گران خود مراجعه فرمایید.

قابل توجه معامله‌گران

اگر شما معامله‌گر هستید و در فراخوان‌های مناقصه ، مزایده یا استعلام کشور ( مناقصات دولتی ، خصوصی و ستاد ایران ) شرکت میکنید ، دیگر نیازی نیست در بین بیش از 80000 هزار کارفرمای فعال سراسر کشور بدنبال آگهی‌های مورد نظر خود بگردید.

آریاتندر با بیش از 21 سال تجربه در زمینه اطلاع‌رسانی تخصصی و مویرگی فراخوان‌های مناقصات ، مزایدات و استعلام‌های سراسر ایران در خدمت شماست.

قابل توجه کارفرمایان

اگر شما کارفرما و برگزارکننده فراخوان هستید ( حتی اگر فراخوان های خود را در سامانه ستاد ایران منتشر میکنید ) ، خانواده بزرگ آریاتندر با امکاناتی بسیار تخصصی و پلتفرم اختصاصی ویژه کارفرمایان آماده خدمت رسانی به شماست.

علاوه بر اطلاع‌رسانی فراخوان‌ها ، امکانات بی‌نظیری همچون سامانه مدیریت وندورلیست ، سامانه برگزاری جلسات آنلاین ، چت آنلاین با معامله‌گران و … همراه شماست.

keyboard_arrow_up