<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<?xml-stylesheet type="text/xsl" href="/sitemap.xsl"?>
<urlset xmlns="http://www.sitemaps.org/schemas/sitemap/0.9">
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/خدمات-اداری-و-عمومی/مناقصه-عمومی-همزمان-با-ارزیابی-یکپارچه-یک-مرحله-ای-خدمات-نگهداری-سراهای-دانشجویی</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/خدمات-اداری-و-عمومی/مناقصه-عمومی-همزمان-با-ارزیابی-یکپارچه-یک-مرحله-ای-انجام-خدمات-عمومی-و-فنی-تنظیف</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/ساختمان-و-ابنیه/مناقصه-عمومی-یک-مرحله-ای-تجدید-مناقصه-اجرای-سازه-سالن-اجتماعات-1788094578913</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/راهسازی-و-شهرسازی/مناقصه-عمومی-یک-مرحله-ای-ترمیم-و-روکش-آسفالت-محورهای-غیر-شریانی-شهرستان-پلدختر</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/راهسازی-و-شهرسازی/مناقصه-عمومی-یک-مرحله-ای-ترمیم-و-روکش-آسفالت-محورهای-غیرشریانی-شهرستان-رومشکان</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/برق-و-نیرو/فراخوان-ارزیابی-کیفی-مناقصه-دو-مرحله-ای-تقاضای-خرید-عمده-اقلام-ساخت-داخل-به-شمار-1788094535438</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/برق-و-نیرو/فراخوان-ارزیابی-کیفی-مناقصه-دو-مرحله-ای-تقاضای-خرید-عمده-اقلام-ساخت-داخل-به-شمار-1788094526310</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/نفت-گاز-و-پتروشیمی/فراخوان-ارزیابی-کیفی-8-قلم-کالای-یدکی-جهت-کمپرسور-گازی</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/راهسازی-و-شهرسازی/مناقصه-عمومی-یک-مرحله-ای-اجرای-کامل-سنگ-فرش-معابر-روستا-ده-شیب</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/خدمات-اداری-و-عمومی/مناقصه-عمومی-یک-مرحله-ای-تهیه-و-طبخ-غذا-جهت-خوابگاه-ها</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/تاسیسات-الکتریکی-و-مکانیکی/مناقصه-عمومی-یک-مرحله-ای-خرید-تاسیسات-مکانیکی-برابر-شرایط-و-اسناد-پیوستی-1788094433398</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/خدمات-اداری-و-عمومی/مناقصه-عمومی-همزمان-با-ارزیابی-یکپارچه-یک-مرحله-ای-ایاب-و-ذهاب-دانشجویان-کارمندا</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/برق-و-نیرو/مناقصه-عمومی-همزمان-با-ارزیابی-یکپارچه-یک-مرحله-ای-پروژه-احداث-شبکه-فشار-متوسط-ه-1788094413101</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/خدمات-اداری-و-عمومی/مناقصه-عمومی-همزمان-با-ارزیابی-یکپارچه-یک-مرحله-ای-خدمات-حفاظتی-و-مراقبتی</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/نفت-گاز-و-پتروشیمی/مناقصه-عمومی-همزمان-با-ارزیابی-یکپارچه-دو-مرحله-ای-تامین-ایستگاه-کاری-سیستم-fgs--1788094393377</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/فن-آوری-اطلاعات/مناقصه-عمومی-همزمان-با-ارزیابی-یکپارچه-یک-مرحله-ای-درخواست-ارائه-پیشنهاد-تأمین-ل</loc>
    <lastmod>2026-08-30T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/نفت-گاز-و-پتروشیمی/cisco-switch-equipment-1788019159182</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/مواد-شیمیایی-رنگ-و-عایق/کنف-آب-بند140111791</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/اتوماسیون-صنعتی/سرویس-و-کالیبراسیون-پروپرشنال-والو-140301204-1788068409221</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/برق-و-نیرو/افشانک14100705</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/مخابرات-و-الکترونیک/خرید-انواع-کابل-هوایی-1788062794011</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
  <url>
    <loc>https://ariatender.net/مناقصات/مخابرات-و-الکترونیک/اجرای-عملیات-حفاری-و-کابلکشی-طرح-های-فیبر-نوری-پایش-تصویری-اختصاصی-vdsl-bts-ftth</loc>
    <lastmod>2026-08-29T00:00:00.000Z</lastmod>
    <changefreq>weekly</changefreq>
    <priority>0.7</priority>
  </url>
</urlset>
