ساخت غرفهنمایشگاه متالوژی اصفهان 1405 - تاریخ نمایشگاه 6-3 شهریور ماه - اطلاعات تکمیلی به پیوست
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
ارائه طرح جهت شرکت در مناقصه الزامی میباشد ، تمامی موراد که در پیوست می باشد باید رعایت شود - ضمانت نامه بانکی الزامی می باشد - مسئول فنی 09334833494-09355260909
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1105001469000493
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:10:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای استعلام
کارفرما:شرکت مجتمع صنعتی اسفراین
آدرس کارفرما:کیلومتر 12 حاده اسفراین-بجنورد
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان ساخت غرفهنمایشگاه متالوژی اصفهان 1405 - تاریخ نمایشگاه 6-3 شهریور ماه - اطلاعات تکمیلی به پیوست
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
استعلام
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/21
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/25
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/19
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/25
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/21
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/18



