سرویس، تعمیر و نگهداری آسانسورهای مرکز
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
جهت درج قیمت رجوع به مدارک پیوستی و بازدید از محل الزامی میباشد
قیمت به صورت سالیانه درج شود
02173432366
02173432348
ارائه مدارک درخواستی در شرایط مناقصه الزامی میباشد
کلیه مدارک پیوستی امضا گردد
اخذ فرم بازدید از دفتر فنی الزامی میباشد
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1105092017000089
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:15:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای استعلام
کارفرما:بیمارستان امام حسین ع تهران
آدرس کارفرما:خ شهید مدنی بیمارستان امام حسین ع
تلفن کارفرما:021 - 77551027
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان سرویس، تعمیر و نگهداری آسانسورهای مرکز
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
استعلام
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/11



