واگذاری امور چاپ و تکثیر اوراق بیمارستان قائم (عج ) طبق قرارداد و شرایط فایل پیوست از تاریخ 1404/09/28 لغایت 1405/09/27 به مدت یکسال شمسی

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

ارائه و بارگذاری کلیه مجوزها و گواهی های فعالیت الزامی می باشد .
-مستاجر موظف است ماهیانه مبلغ 25.000.000 ریال جهت اجاره بهای ساختمان تحویل داده شده ، در پایان هر ماه به شماره حساب اعلامی در قرارداد واریز نماید

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1104093037000018

اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری

توضیحات مهلت خرید:10:00

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای استعلام

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان واگذاری امور چاپ و تکثیر اوراق بیمارستان قائم (عج ) طبق قرارداد و شرایط فایل پیوست از تاریخ 1404/09/28 لغایت 1405/09/27 به مدت یکسال شمسی

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.