مناقصه واگذاری امور راهبردی و نگهداری تاسیسات بیمارستان امام رضا(ع) الوار گرمسیری (5نفر (960 ساعت در ماه)همراه با هزینه های متفرقه)
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
جهت هماهنگی با شماره 09359166014
09160283940 تماس
مدارک پیوستی امضا و همراه با مبلغ پیشنهادی بارگذاری گردد0
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1105009025000864
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:14:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای استعلام
آدرس کارفرما:اهواز
تلفن کارفرما:061 - 3311
ایمیل کارفرما:info [ @ ] ajums.ac.ir
وبسایت کارفرما:http://nt.ajums.ac.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مناقصه واگذاری امور راهبردی و نگهداری تاسیسات بیمارستان امام رضا(ع) الوار گرمسیری (5نفر (960 ساعت در ماه)همراه با هزینه های متفرقه)
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
استعلام
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/15
استعلام
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/10
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/11
استعلام
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/11



