نیاز انتخاب تامین کننده-واگذاری امور طبخ و توزیع غذای بیماران و پرسنل بیمارستان شهید آیت ا... قدوسی نهاوند به مدت یکسال از تاریخ 1404/04/01 لغایت 1405/03/31

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

بارگذاری 5 درصد مبلغ پیشنهادی به صورت ضمانت نامه بانکی یا فیش واریزی به حساب شماره 8888140402100031بانک سپه بارگذاری مدارک خواسته شده به همراه تایید و مهر و امضای مدارک پیوستی و تکمیل جدول تعداد پرس در سامانه الزامیست.

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1104092927000012

اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری

توضیحات مهلت خرید:18:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:18:00

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای استعلام

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان نیاز انتخاب تامین کننده-واگذاری امور طبخ و توزیع غذای بیماران و پرسنل بیمارستان شهید آیت ا... قدوسی نهاوند به مدت یکسال از تاریخ 1404/04/01 لغایت 1405/03/31

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.