نیاز خدمات-حمل نفت کوره ازانبار نفت زاهدان به بیمارستان امیرالمومنین ع زابل ازتاریخ 1405/04/01تا1405/12/29 به مدت 9ماه -616000لیتر

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

حمل نفت گاز ازانبارنفت زابل به بیمارستان زابل ازتاریخ 1405/04/01 تا 140512/29 به مدت 9ماه-144000لیتر پرداخت یکماهه -فایل پیوست گردید .

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1105093780000080

اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری

توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای استعلام

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها

نظرات کاربران درباره فراخوان نیاز خدمات-حمل نفت کوره ازانبار نفت زاهدان به بیمارستان امیرالمومنین ع زابل ازتاریخ 1405/04/01تا1405/12/29 به مدت 9ماه -616000لیتر

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.