تضمین در مناقصه الزامی میباشد و واریز مبلغ 300000000به شماره حساب 2178358042007 و فیش واریزی بارگذاری شود
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
حصارکشی خانه بهداشت گدارگه ضرون- اسناد و مدارک شرکت حتما بارگذاری شود
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1105090461000061
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت خرید:12:30
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای استعلام
آدرس کارفرما:کوهدشت میدان فرمانداری شبکه بهداشت
تلفن کارفرما:0663 - 2623072
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان تضمین در مناقصه الزامی میباشد و واریز مبلغ 300000000به شماره حساب 2178358042007 و فیش واریزی بارگذاری شود
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/18
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/19
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/17
استعلام
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
استعلام
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/15
|مهلت: 1405/06/17



