فایل تقاضای خرید 55 عدد کارتریج اچ پی(A_/05/26/36/78/79/80)و 6 عدد تونر ریراکس مدل 5020 در سامانه بارگذاری گردید.شماره تماس :09173688406 سعت 8 الی 14

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

پیش فاکتور طبق ردیف وشرح تقاضای خرید تنظیم و در سامانه بارگذاری گردد..فاکتور در سامانه مودیان ثبت شود.کارتریج دارای حداقل 1 سال گارانتی و 24 ماه تاریخ انقضا باشد.هزینه ارسال کالا به عهده تامین کننده است.

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1104093823002824

اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری

توضیحات مهلت خرید:10:00

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای استعلام

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان فایل تقاضای خرید 55 عدد کارتریج اچ پی(A_/05/26/36/78/79/80)و 6 عدد تونر ریراکس مدل 5020 در سامانه بارگذاری گردید.شماره تماس :09173688406 سعت 8 الی 14

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.