قرار داد امحاء پسماندهای تولیدی مرکز بهداشت و واحدهای تابعه(شهرستان کرمان)به مدت یکسال از تاریخ 1404.10.01لغایت1405.09.30

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

کلیه شرایط پیوست میباشد. در صورت هرگونه سوال با 09131991922 آقای مهندس کریمی تماس حاصل فرمایید.

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:1104093199000026

اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری

توضیحات مهلت خرید:08:30

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای استعلام

آدرس کارفرما:
kermanhcc@kmu.ac.ir
تلفن کارفرما:034 - 3125768

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان قرار داد امحاء پسماندهای تولیدی مرکز بهداشت و واحدهای تابعه(شهرستان کرمان)به مدت یکسال از تاریخ 1404.10.01لغایت1405.09.30

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.