خرید دستگاه اتوآنالایزرسرعت400 تست درساعت به پیوست مشخصات ایرانی همه مجوزها الزامی پرداخت 2ماهه همه هزینه ها بافروشنده 09163476202آریش 09360384132
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی استعلام مطابقت دهید.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:استعلام
نوع برگزاری:داخلی
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات تکمیلی آگهی
جهت مشاهده اطلاعات کامل آگهی لطفا وارد سامانه شوید
ورود به سامانه مناقصات و مزایدات آریاتندرتبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان خرید دستگاه اتوآنالایزرسرعت400 تست درساعت به پیوست مشخصات ایرانی همه مجوزها الزامی پرداخت 2ماهه همه هزینه ها بافروشنده 09163476202آریش 09360384132
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
استعلام
مشابهت: 100%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/12
استعلام
مشابهت: 59%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/14



