آگهی فروش شش دانگ مغازه پلاک ثبتی 2/24151 بخش12 تهران از طریق مزایده.
موضوع آگهی:
بسمه تعالی اگهی مزایده اموال غیر منقول بموجب پرونده کلاسه 0306474/2 و دادنامه صادره از شعبه180دادگاه عمومی تهران محکوم له محمدصادقی و محکوم علیه حسن نجفی دایر بر توقیف و فروش 6دانگ پلاک ثبتی2/24151بخش12تهران متعلق به شخص ثالث بنام علی عبداله زاده اموال مذکور توسط کارشناس رسمی دادگستری بشرح زیر توصیف و ارزیابی شده ومقرر است از ساعت 8 الی ساعت 12 مورخ 1405/05/24 در سایت WWW.Setadiran.ir از طریق مزایده از قیمت 24000000000ریال نظریه کارشناس شروع میشود و به هر شخص حقیقی وحقوقی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد ده درصد وجه مزایده فی المجلس از خریدار اخذ و الباقی ظرف یکماه از وی وصول و پس از انجام مراحل قانونی و صدور حکم تملیک مورد مزایده بنام خریدار منتقل خواهد شد در صورتیکه در مهلت مقرر خریدار وجه مزایده را پرداخت ننماید سپرده وی پس از کسر هزینه های مزایده به نفع صندوق دولت ضبط و مزایده تجدید میگردد کلیه هزینه های نقل و انتقال به عهده محکوم علیه است و از محل فروش پرداخت خواهد شد طرفین میتوانند ظرف یک هفته از تاریخ مزایده نسبت به نحوه انجام مزایده اعتراض نمایند که در این صورت تا رسیدگی به اعتراض از سوی دادگاه مورد مزایده بنام خریدار منتقل نخواهد شد ضمنا طالبین شرکت در مزایده میتوانند ظرف پنج روز قبل از مزایده با اطلاع این اجرا از مال مورد مزایده بازدید نمایند مال مورد مزایده و بهای ان طبق نظر کارشناس بدین شرح است 6دانگ پلاک ثبتی2/24151بخش12تهران به نشانی تهران بازار آهن شادآبادبلوار 45 متری بهار مجتمع بهاران-بلوک 1/ 28 پلاک 28 طبقه اول- ملک مذکور عبارتست از شش دانگ اعیان یک باب مغازه با وضعیت خاص طلق واقع در طبقه اول به مساحت 27.56 مترمربع به پلاک ثبتی شماره 24151 فرعی از 2 اصلی قطعه 21 تفکیکی مفروز و مجزی شده از 41865 فرعی از اصلی مذکور واقع در بخش 12 حوزه ثبت ملک یافت آباد تهران دارای سند مالکیت ابرازی به شماره سریال 664269 سری الف سال 1402 مورخ 17/ 02/ 1403 با کدپستی 1374688574 و با مستند مالکیت انتقال قطعی شماره 75924 تاریخ 21/ 12/ 1402 توسط دفترخانه اسناد رسمی شماره 711 تهران ذیل شناسه یکتا 140320301078005290 به نام آقای علی عبدالهزاده فرزند محمد با شماره ملی 1380986036 ثبت و صادر گردیده و حدود مغازه شمالاً دیواریست اشتراکی با قطعه 22 تفکیکی شرقاً پنجره و دیواریست به اتوبان 45 متری-جنوباً دیواریست اشتراکی به قطعه تفکیکی 20 و غرباً درب و دیواریست به راهرو مشاعی و سقف با کف طبقه فوقانی و کف با سقف طبقه تحتانی مشترک است ملاحظات: سند قبلی از نوع اصلی به شماره 498272 سری الف سال 95 بعلت تغییر مالکیت ابطال گردید. این سند از نوع اصلی به شماره 664269 سری الف سال 02 صادر میشود. توضیحات: با قدرالسهم از عرصه و مشاعات و مشترکات طبق قانون تملک آپارتمانها و آئیننامه اجرایی آن. سابقه پلاک: برابر بخشنامه 23511 مورخ 29/ 01/ 1395 سازمان ثبت برای پلاک 17656 الی 17658 و 14644 فرعی 41865 تعیین شدبه موجب استعلام از واحد ثبتی حوزه ثبت ملک یافت آباد تهران به شماره 140485601078005527 در پاسخ به نامه شماره 140468990008898059 شعبه دوم اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی شهد مطهری تهران هر دو به تاریخ 20/ 02/ 1404مراتب بازداشت پلاک ثبتی شماره 24151 فرعی از 2 اصلی بخش 12 ناحیه 02 تجاری واقع در طبقه یک به مساحت 27/56 بیست و هفت متر و پنجاه و شش دسیمترمربع با شماره دفتر بازداشتی الکترونیک 140405801078000722 تحت مالکیت آقای علی عبدالهزاده به شماره ملی 1380986036 نام پدر محمد، مالک شش دانگ اعیان و دارای سند مالکیت اصلی با شماره چاپی 664269 سری الف سال 02، در دفتر بازداشتی و پرونده ثبتی و سند مالکیت قید گردیده است ملک مذکور عبارتست از یک باب مغازه واقع در طبقه اول ساختمانی 3 طبقه شامل همکف و 2 طبقه روی آن و با اسکلت فلزی و سقف طاق ضربی و نما از نوع آجر زرد سه سانتیمتری و درب ورودی راهرو طبقه از نوع قاب و پروفیل فلزی و درب ورودی مغازه از نوع قاب و پنجره شیشهای یا حفاظ از نوع پروقیل فلزی جوش دادهشده کف راهرو از نوع سنگ و دیوارها از نوع اندود گچ و بر مغازه حدود 4 متر و ارتفاع آن حدود 3 متر و کف مغازه با موکت پوشیده شده و سرمایش از نوع کولر گازی است در زمان بازدید مغازه آهنفروشی طبقه همکف به صورت فعال و مغازههای طبقات اول و دوم به صورت خالی و بدون فعالیت و در مغازه موضوع کارشناسی دو عدد میز و تعدادی صندلی و پارتیشن چوبی و یخجال مشاهده شد. کنار راهرو طبقه اول تعدادی سرویس بهداشتی عمومی قرار دارد و به طور کلی طبقات اول و دوم نیاز به رسیدگی و تمیزکاری دارند. عمر بنا حدود 27 سال است و در پهنه S222 قرار دارد شش دانگ اعیان ملک با کلیه حقوق مکتسبه تجاری مانند سرقفلی و حق کسب و پیشه و غیره- مشروط بر اینکه واگذار نشده باشدباتوجه به موقعیت مکانی و مساحت به قیمت پایه کارشناسی درسایت WWW.Setadiran.ir بفروش میرسد. دادورز اجرای احکام شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی شهید مطهری تهران - اصغر ملکی تهران-یافت آباد-کوی ولیعصر-مجتمع قضایی شهید مطهری
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 9609980213301034
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان آگهی فروش شش دانگ مغازه پلاک ثبتی 2/24151 بخش12 تهران از طریق مزایده.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



