آگهی مزایده ششدانگ یک دستگاه آپارتمان پلاک ثبتی ۱۲۹۳۶ فرعی از ۱۲۱ اصلی، قطعه ۱۴۱، واقع در تهران سیمینبولیوار، برج بام پونک، طبقه دوم، واحد ۱۴۱، با قیمت پایه ۲۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال در تاریخ ۱۴۰۵/۰۶/۱۱.
موضوع آگهی:
بسمه تعالی اگهی مزایده اموال غیر منقول بموجب پرونده کلاسه 0200633/1ج و دادنامه صادره از شعبه 251 دادگاه عمومی تهران محکوم له مهدی فلاحت پیشه با وکالت بهنام نریمانی و محکوم علیه امیر احمدعلی زاده و محکومیت به مبلغ 417/465/770/486 ریال در حق محکوم له و مبلغ 20/873/288/524 ریال نیم عشر اجرایی در حق صندوق دولت لذا شخص ثالث بنام نیرم علی زاده با معرفی پلاک ثبتی 121/12936 دایر بر توقیف و فروش متعلق به ثالث اموال مذکور توسط کارشناس رسمی دادگستری بشرح زیر توصیف و ارزیابی شده ومقرر است از ساعت 08 الی 12/00 مورخ 140506/11 در محل دفتر مزایده م ق ش مطهری از طریق مزایده از قیمت 216/000/000/000 ریال ( ششدانگ)نظریه کارشناس شروع میشود و به هر شخص حقیقی وحقوقی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد ده درصد وجه مزایده الکترونیک از طریق سامانه ستاد ایران از خریدار اخذ و الباقی ظرف یکماه از وی ( مکانیزه )وصول و پس از انجام مراحل قانونی و صدور حکم تملیک مورد مزایده بنام خریدار منتقل خواهد شد در صورتیکه در مهلت مقرر خریدار وجه مزایده را پرداخت ننماید سپرده وی پس از کسر هزینه های مزایده به نفع صندوق دولت ضبط و مزایده تجدید میگردد کلیه هزینه های نقل و انتقال به عهده محکوم علیه است و از محل فروش پرداخت خواهد شد طرفین میتوانند ظرف یک هفته از تاریخ مزایده نسبت به نحوه انجام مزایده انماینددر این صورت تا رسیدگی به اعتراض از سوی دادگاه مورد مزایده بنام خریدار منتقل نخواهد شد ضمنا طالبین شرکت در مزایده میتوانند ظرف پنج روز قبل از مزایده با اطلاع این اجرا از مال مورد مزایده بازدید نمایند مال مورد مزایده و بهای ان طبق نظر کارشناس بدین شرح استقرار کارشناسی: ارزیابی ششدانگ یک دستگاه آپارتمان به پلاک ثبتی 12936 فرعی از 121 اصلی قطعه 141 تفکیکی خواهان: آقای مهدی فلاحتپیشه خوانده: آقای امیراحمد علیزاده آدرس ملک: تهران، سیمین بولیوار، انتهای خیابان معین برج بام پونک طبقه دوم، روبروی جزیره، واحد 141 با عنایت به قرار صادره و عدم بازدید احدی از اعضای هیات کارشناسی و با توجه به عدم پیگری طرفین پرونده در خصوص فراهم کردن شرایط اجرای قرار کارشناسی ، مراتب طی لایحه ای با کد رهگیری 1404220884765626 مورخ 19 /08 /1404 به ریاست محترم اجرای احکام و دستور آن مقام محترم قضایی مبنی بر اینکه " با روایت نظریه کارشناسی اولیه که ملک را روایت نموده و با روایت مدارک ملک نسبت به ارائه نظریه کارشناسی از خارج ملک اقدام ونتیجه را به این اجراء ارسال نمایی شد بر اساس تصویر سند مالکیت تکبرگ موجود در پرونده، ششدانگ عرصه و اعیان آپارتمان مسکونی (وضعیت خاص طلق) به شماره 12936 فرعی از 121 اصلی قطعه 141 تفکیکی مفروز و مجزی شده از 6072 فرعی از اصلی مذکور بخش 11 حوزه ثبت ملک کن تهران استان تهران به مساحت 83/23 مترمربع (هشتاد و سه متر و بیست و سه دسیمترمربع) واقع در سمت مرکزی طبقه 2 که 2/48 مترمربع آن بالکن است بانضمام انباری مسکونی قطعه 710 تفکیکی به مساحت 2/75 مترمربع (دو متر و هفتاد و پنج دسیمترمربع) واقع در سمت مرکزی زیرزمین 3، بانضمام پارکینگ مسکونی قطعه 903 تفکیکی به مساحت 10/80 مترمربع (ده متر و هشتاد دسیمترمربع) واقع در سمت مرکزی زیرزمین 3، بانضمام پارکینگ مسکونی قطعه 816 تفکیکی به مساحت 11 مترمربع (یازده مترمربع) واقع در سمت مرکزی زیرزمین 3، با قدرالسهم از عرصه و سایر مشاعات و مشترکات طبق قانون تملک آپارتمانها و آییننامه اجرایی آن. حدود آپارتمان، انباری و پارکینگ مطابق توضیحات مندرج در ظهر سند میباشد. سند مالکیت تکبرگ ششدانگ عرصه و اعیان به شماره سریال 164876 سری ب سال 99 به نام خانم مریم علیزاده صادر شده است. بر اساس تصویر نامه شماره 140285601023031288 مورخ 1402/10/03 موجود در پرونده از حوزه ثبت ملک کن تهران به شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید مطهری تهران در پاسخ به نامه شماره 140268990051837722 مورخ 1402/10/03 با موضوع بازداشت دائم، مراتب بازداشت پلاک ثبتی شماره 12936 فرعی از 121 اصلی بخش 11 ناحیه 00 واقع در طبقه دو به مساحت (83/23) هشتاد و سه متر و بیست و سه دسیمترمربع با شماره دفتر بازداشتی الکترونیک 140205801023003248 مالک خانم مریم علی زاده به شماره ملی 0063608456 نام پدر محمد مالک شش دانگ عرصه و اعیان دارای سند مالکیت اصلی با شماره چاپی 164876 سری ب سال 99، در دفتر بازداشتی و پرونده ثبتی و سند مالکیت قید گردیده است. برابر نامه شماره 140468990036419510 مورخ 1404/07/02 شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی شهید مطهری تهران مورد ثبت در قید بازداشت میباشد. - شرح بازدید و اعیانی ملک: با عنایت به بازدید به عمل آمده، آپارتمان مورد ارزیابی در ساختمانی 17 طبقه قرار گرفته است که مشتمل بر 5 طبقه زیرزمین، همکف و 11 طبقه بالای همکف میباشد. نمای ساختمان سنگ سفید، پوشش کف و دیوار پارکینگ سنگ، پوشش کف و دیوار راهپله سنگ و نردههای راهپله استیل مشاهده گردید. ساختمان موصوف دارای 4 دستگاه راهپله و 8 دستگاه آسانسور میباشد و مجهز به سیستم اطفا حریق و دارای انشعابات گاز، برق و آب شهری میباشد. آپارتمان مورد ارزیابی در طبقه دوم واقع شده و شامل دو اتاق خواب دارای کمد دیواری و یک بالکن، پذیرایی با نور مخفی با پوشش کف سرامیک و پوشش دیوارها رنگ و نقاشی، آشپزخانه باز با کابینت ام دی اف، یک سرویس بهداشتی ایرانی بهمراه فلاش تانک و روشویی با پوشش کف سرامیک و پوشش دیوار کاشی، یک سرویس حمام دارای توالت فرنگی با پوشش کف سرامیک و پوشش دیوار کاشی مشاهده گردید. آپارتمان موصوف دارای درب ورودی ضدسرقت با حفاظ آکاردئونی، آیفون تصویری، پنجره ها از جنس یوپیویسی با شیشه دو جداره، سیستم سرمایش کولر گازی اسپلیت و گرمایش پکیج بهمراه رادیاتور می باشد. 4- حدود رسیدگی: گزارش حاضر بر اساس مستندات و مدارک ابرازی، معاینه محل ابرازی متقاضی، موارد مشابه، دادخواست و مرّ قرار کارشناسی میباشد، تشخیص اصالت اسناد در صلاحیت اینجانبان نیست، بدیهی است چنانچه بعد از ارائه این نظریه مدارک، مستندات و اطلاعات قابل اتکای دیگری و مغایر با زمان کارشناسی ارائه شود به نحوی که در نتیجه گیری و نظریه کارشناسی موثر واقع گردد، مسئولیتی متوجه این کارشناسی و اقدامات انجام شده نبوده و رسیدگی به آنها خارج از این حدود می باشد و در صورت ابلاغ آن مقام محترم قضایی این گزارش قابلیت بازنگری دارد. نظریه کارشناسی حاضر صرفاً در محدوده قرار کارشناسی صادره بوده و در خصوص سایر دعاوی احتمالی موضوعیت ندارد. شایان ذکر است، ارزیابی انجام شده به قیمت روز بوده و مشمول نوسانات غیر متعارف بازار نمیباشد. نظریه کارشناسی: به نظر اینجانبان با عنایت به مراتب فوق، تحقیقات به عمل آمده و عوامل موثر در موضوع، موقعیت مکانی، مقدار مساحت عرصه و اعیان، عمر بنا و نوع بنا با کاربری مسکونی، با توجه به شرایط ذکر شده در فوق ارزش ششدانگ عرصه و اعیان آپارتمان مورد ثبت فوقالذکر به پلاک ثبتی شماره 12936 فرعی از 121 اصلی قطعه 141 تفکیکی مفروز و مجزی شده از 6072 فرعی از اصلی مذکور، به مساحت 83/23 مترمربع (هشتاد و سه متر و بیست و سه دسیمترمربع) واقع در طبقه 2بانضمام انباری مسکونی قطعه 710 تفکیکی و پارکینگهای مسکونی قطعات 903 و 816 تفکیکی، با قدرالسهم قانونی از عرصه و سایر مشاعات و مشترکات به آدرس صدرالاشاره، صرفنظر از احراز اصالت، صحت اسناد ابرازی، اثبات هرگونه مالکیت و انتساب آن به هر شخص حقیقی و حقوقی و تمامی ادارات و ارگانها و نهادها و سازمانها و بدون در نظر گرفتن سوابق ثبتی مانند مصادرهای بودن و تعهدات و دیونی که ممکن است وجود داشته باشد، چنانچه بلامعارض باشد و نبودن منعی برای انتقال رسمی، که استعلام از مراجع ذیصلاح مربوطه از جمله شهرداری و اداره امور مالیاتی و اداره ثبت اسناد و املاک الزامی است، در شرایط روز، برابر مبلغ 216.000.000.000 ریال معادل بیست و یک میلیارد و ششصد میلیون تومان اعلام نظر میگردد.
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140268920001542497
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان آگهی مزایده ششدانگ یک دستگاه آپارتمان پلاک ثبتی ۱۲۹۳۶ فرعی از ۱۲۱ اصلی، قطعه ۱۴۱، واقع در تهران سیمینبولیوار، برج بام پونک، طبقه دوم، واحد ۱۴۱، با قیمت پایه ۲۱۶٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال در تاریخ ۱۴۰۵/۰۶/۱۱.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



