آگهی مزایده فروش 183/13 سهم از 824/93 سهمِ پلاک ثبتی 64435 فرعی از یک اصلی قطعه 17 واقع در بخش 9 تبریز (شهرک مرزداران، شهرک شهریاران، جنب برجهای شهریاران 1 و 2) در پرونده اجرایی کلاسه 0401616 دادگستری، نوبت اول، تاریخ 1405/05/24 ساعت 08 تا 12 در سامانه ستاد ایران setadiran.ir.
موضوع آگهی:
آگهـی مـزایـده فـروش مـال غیرمنقول ( نوبت اول ) در خصوص پرونده اجرائی کلاسه 0401616یازده مدنی محکوم له : عباس امین راجب مارالانی محکوم علیه: جلیل صمدی بارنجی بخواسته 190/004/167/474ریال 183/13سهم از 824/93 سهم از پلاک ثبتی 64435 فرعی از یک اصلی قطعه 17 واقع در بخش 9 تبریز توقیف و ملک فوق در تاریخ 1405/03/20 توسط کارشناس رسمی ارزیابی و در تاریخ 1405/05/24 روز سه شنبه از ساعت 08 الی 12 صبح از طریق مزایده در سامانه ستاد ایران به ادرس setadiran.ir بفروش خواهد رسید، مزایده از مبلغ ارزیابی شده شروع وبه کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد وده در صد مبلغ پیشنهادی فی المجلس از برنده مزایده اخذ وبه مابقی حداکثر یکماه فرصت داده می شود.برنده مزایده به هرعنوان اعلام انصراف نماید ده درصد مبلغ پیشنهادی بنفع صندوق دولت ضبط خواهد شد،هزینه های اجرائی و عوارض شهرداری ودارائی مطابق مقررات خواهد بود.طالبین می توانند پنج روزقبل از مزایده با هماهنگی این واحد از ملک بازدید نمایند% ملک فوق الذکر واقع است در: تبریز، شهرک مرزداران، شهرک شهریاران، جنب برجهای شهریاران 1 و 2 می باشد. احتراماً عطف به قرار کارشناسی صادره پیرامون پرونده اجرائی کلاسه 0401616، به استحضار میرساند اینجانبان پس از مراجعه به ملک مورد نظر، بررسی وضعیت موجود و انجام معاینات محلی، نظریه کارشناسی خود را به شرح زیر تقدیم می نماییم: الف: موضوع کارشناسی: ارزیابی 824/93 سهم از 2359 سهم ششدانگ پلاک ثبتی 64435 فرعی از 1 اصلی، قطعه 17، واقع در بخش 9 تبریز با مالکیت جلیل صمدی بارنجی ب: مشخصات ملک: 1) محل مورد نظر،عبارت از یک قطعه زمین آموزشی با ( UTM(622356/4211481، به مساحت 5439 متر مربع (طبق سند)، مشرف به گذر 18 متری، به آدرس: تبریز، شهرک مرزداران، شهرک شهریاران، جنب برجهای شهریاران 1 و 2 می باشد. 2) محل مورد نظر دارای اعیانی به مساحت حدود 110 متر مربع، احداث شده با بلوک سیمانی است. 3) تصویر هوایی، پیوست نظریه است. ج: ارزش ملک: با توجه به موقعیت محل، منطقه وقوع ملک با عنایت به شبکه بندی معابر و خیابانها، کیفیت قرار گرفتن ملک نسبت به املاک مجاور، نوع و ارزش املاک مجاور، شکل هندسی و ابعاد اضلاع (حدود اربعه) عرصه، متراژ عرصه، بدون در نظر گرفتن موضوعات ثبتی، شهرداری (طرح و ...) و دیونات احتمالی، ارزش پایه مزایده پلاک ثبتی مورد نظر برای کاربری آموزشی، برابر 2/447/550/000/000 ریال (دویست و چهل و چهار میلیارد و هفتصد و پنجاه و پنج میلیون تومان) برآورد و اعلام می گردد که ارزش 824/93 سهم از 2359 سهم آن برابر 855/895/473/294 ریال (هشتاد و پنج میلیارد و پانصد و هشتاد و نه میلیون و پانصد و چهل و هفت هزار و سیصد و بیست و نه تومان) خواهد بود. تبصره ماده 18- به جهت شفاف سازی و برگزاری مزایده عادلانه، در صورتی که پیشنهاد قیمت در 60 ثانیه انتهای زمان مزایده ثبت شود، سامانه به صورت خودکار 180 ثانیه زمان را تمدید می نماید. تکرار این امر تا انتهای وقت اداری امکان پذیر است. دادورز شعبه یازده اجـرای احکـام مــدنی دادگستری تبریز: داود قلیزاده
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140330920006629263
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان آگهی مزایده فروش 183/13 سهم از 824/93 سهمِ پلاک ثبتی 64435 فرعی از یک اصلی قطعه 17 واقع در بخش 9 تبریز (شهرک مرزداران، شهرک شهریاران، جنب برجهای شهریاران 1 و 2) در پرونده اجرایی کلاسه 0401616 دادگستری، نوبت اول، تاریخ 1405/05/24 ساعت 08 تا 12 در سامانه ستاد ایران setadiran.ir.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



