آگهی مزایده فروش اموال غیرمنقول (پنج دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاکهای ثبتی 365 و 441 فرعی از 9 اصلی) متعلق به ورثه مینا ملکان.
موضوع آگهی:
باسمه تعالی اگهی فروش اموال غیر منقول - نوبت اول به موجب پرونده اجرایی کلاسه 0402240 پنج دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی 365 فرعی از 9 اصلی قطعه 161 تفکیکی وپلاک ثبتی 441 فرعی از 9 اصلی قطعه 160 تفکیکی متعلق به ورثه شادروان مینا ملکان با مشخصات ذیل از طریق تشریفات مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس setadiran.ir طی شماره مزایده (3005106635000037) در تاریخ 1405/06/03 رأس ساعت 08:00 الی 12:00 بفروش می رسد : آدرس ملک تعرفه شده: روستای خوزنان-جاده قاضی کلایه -خیابان شهید رضا اسماعیلی -ملک در اجاره نمی باشد حدود جغرافیایی تعرفه شده: ux=3997658/ uy=459873 مشخصات ثبتی ملک تعرفه شده: 1- عرصه و اعیان ساختمان به شماره 365 فرعی از 9 اصلی قطعه 161 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور بخش 16 حوزه ثبت ملک آبیک استان قزوین به مساحت 1020/60 مترمربع 2- عرصه و اعیان ساختمان به شماره 441 فرعی از 9 اصلی قطعه 160 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور بخش 16 حوزه ثبت ملک آبیک استان قزوین به مساحت 837/22 مترمربع میزان مالکیت آقای اسماعیل ملکان فرزند عیسی طبق سند های تعرفه شده که به نامبرده واگذار شده است: یک دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی به شماره 365 فرعی از 9 اصلی قطعه 161 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور یک دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی به شماره 441 فرعی از 9 اصلی قطعه 160 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور مشخصات اعیانی در پلاک ثبتی 441 فرعی از 9 اصلی قطعه 160 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور طبقه همکف به صورت مسکونی به مساحت حدود 136/50 مترمربع که بصورت قدیمی می باشد. زیرزمین بصورت انباری و سرویس به مساحت حدود 47 مترمربع -به دلیل اختلاف سطح زمین زیر طبقه همکف قرار دارد دارای دیوارکشی محوطه می باشد- این پلاک با پلاک مجاور (قطعه 161 تفکیکی) بصورت مشترک دیوار کشی شده است و دیوار جدا کننده بین دو پلاک ثبتی وجود نداردنوع سقف شیروانی با ورق استنوع نما سیمان می باشد دارای انشعاب آب و برق هرکدام دو عدد و انشعاب گاز یک عدد طبقه همکف دارای دو خواب است انباری در انتهای حیاط به مساحت حدود 50 مترمربع و فاقد نما است مشخصات اعیانی در پلاک ثبتی به شماره 365 فرعی از 9 اصلی قطعه 161 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور دارای دیوارکشی محوطه می باشد- این پلاک با پلاک مجاور (قطعه 160 تفکیکی) بصورت مشترک دیوار کشی شده است و دیوار جدا کننده بین دو پلاک ثبتی وجود ندارد بخشی از پلاک در حریم راه قرار دارد (فاصله تا آکس جاده در حال حاضر حدود 17/30 متر است) و در طرح عقب نشینی قرار دارد. دارای اعیانی بصورت تجاری (مساحت حدود 53 مترمربع در هر طبقه) در زیر زمین و همکف و طبقه اول بصورت مسکونی می باشد بنا بر اظهارات مالکین این عرصه حدود 53 مترمربع می باشد به آقای محمد رضا کاظمی تبار فرزند عقیل واگذار شده است.( برای این قسمت قیمت گذاری نشده است) **** مقدار واگذار شده به آقای محمد رضا کاظمی تبار فرزند عقیل: به استناد مبایعه نامه به شماره کدرهگیری 1171015517173 تاریخ 1398/01/27 آقای اسماعیل ملکان 53 مترمربع را به آقای محمدرضا کاظمی تبار فرزند عقیل واگذار نموده است. این واگذاری به استناد مبایعه نامه پلاک ثبتی 441 می باشد درصورتیکه بنای احداث شده در پلاک ثبتی 365 اجرا شده است. و تشخیص دقیق آن در صلاحیت کارشناسی اینجانب نمی باشد و در صلاحیت کارشناس امور ثبتی است-(این مساحت در قیمت گذاری منظور نشده است) - شش دانگ عرصه و اعیان ساختمان به شماره 365 فرعی از 9 اصلی قطعه 161 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور بخش 16 حوزه ثبت ملک آبیک استان قزوین به مساحت 1020/60 مترمربع - شش دانگ عرصه و اعیان ساختمان به شماره 441 فرعی از 9 اصلی قطعه 160 تفکیکی مفروز و مجزی شده از صفر فرعی از اصلی مذکور بخش 16 حوزه ثبت ملک آبیک استان قزوین به مساحت 837/22 مترمربع مقدار واگذار شده به آقای محمد رضا کاظمی تبار فرزند عقیل: به استناد مبایعه نامه به شماره کدرهگیری 1171015517173 تاریخ 1398/01/27 آقای اسماعیل ملکان 53 مترمربع را به آقای محمدرضا کاظمی تبار فرزند عقیل واگذار نموده است.( پلاک ثبتی 441) مشخصات اعیان: طبقه همکف به صورت مسکونی به مساحت حدود 136/50 مترمربع که بصورت قدیمی با سقف شیروانی می باشد. زیرزمین بصورت انباری به مساحت حدود 47 مترمربع -انباری به دلیل اختلاف سطح زمین زیر طبقه همکف قرار دارد قطعه 161 تفکیکی و قطعه 160 تفکیکی بصورت مشترک دیوار کشی شده است و دیوار جدا کننده دو پلاک وجود ندارد نتیجه کارشناسی: 1- ارزش عرصه و اعیان تعرفه شده پنج دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی به شماره 365 فرعی از 9 اصلی قطعه 161 تفکیکی با مشخصات فوق و با توجه به موقعیت و نوع مصالح و قدمت بنا به مبلغ 119/331/500/000 ریال معادل یازده میلیارد و نهصد و سی و سه میلیون و یکصد و پنجاه هزار تومان ارزیابی می گردد. بخشی از پلاک مذکور در حریم راه قرار دارد. 2- ارزش عرصه و اعیان تعرفه شده پنج دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی به شماره 441 فرعی از 9 اصلی قطعه 160 تفکیکی با مشخصات فوق و با توجه به موقعیت و نوع مصالح و قدمت بنا به مبلغ 83/721/600/000 ریال معادل هشت میلیارد و سیصد و هفتاد و دو میلیون و یکصد و شصت هزار تومان ارزیابی می گردد.. نظریه کارشناسی به شرح فوق مصون از اعتراض باقی مانده این اجرا قصد دارد در مورخه 1405/06/03 رأس ساعت 08:00الی 12:00 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به آدرس setadiran.ir طی شماره مزایده (3005106635000037) به فروش مال مشعور اقدام نماید تمامی تشریفات مزایده در سامانه مذکور انجام و فروش اموال توقیفی از قیمت کارشناسی شده شروع و به شخص و یا اشخاص که بالاترین قیمت را پیشنهاد نمایند منتقل می گردد طالبین و خریداران می توانند همه روزه تا پنج روز قبل از مراسم مزایده جهت مزید اطلاع به این اجراء مراجعه نموده تا ضمن هماهنگی لازم که به عمل خواهد آمد نسبت به بازدید از مال مزبور اقدام نمایند و برنده مزایده می بایست بدواً 10% قیمت پیشنهاد شده را فی المجلس و الباقی آن را حداکثر ظرف مهلت 30 روز به حساب سپرده دادگستری واریز نماید و چنانچه خریدار مابقی وجه مورد نظر را در موعد مقرر واریز ننماید و یا اعلام انصراف نماید مبلغ 10% پیشنهادی خریدار به نفع دولت جمهوری اسلامی ضبط می گردد و تشریفات مزایده با رعایت ترتیبات مواد 113 به بعد از قانون اجرای احکام مدنی صورت میگیرد . به جهت شفاف سازی و برگزاری مزایده عاد ﻻ نه، درصورتی که پیشنهاد قیمت در60 ثانیه انتهای زمان مزایده ثبت شود، سامانه به صورت خودکار 180 ثانیه زمان مزایده را تمدید مینماید. تکرار این امر تا انتهای وقت اداری امکان پذیر است. . اجرای احکام مدنی دادگستری آبیک - علی اکبری
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140122920001404639
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان آگهی مزایده فروش اموال غیرمنقول (پنج دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاکهای ثبتی 365 و 441 فرعی از 9 اصلی) متعلق به ورثه مینا ملکان.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



