مزایده 7/894 سهم از پلاک ثبتی 24/2252 در قرچک، باقرآباد، خیابان 15 خرداد، کوچه رضوان چهاردهم شرقی، پلاک 22.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

با سلام   مزایده به تاریخ 1405/06/21 از طریق سایت https://eauc.setadiran.ir به شماره حراج 3005108135000029 برگزار میشود. لازم به ذکر است مورد مزایده بنای موجود عبارتست از 7/894 سهم  از صد سهم از ششدانگ  پلاک ثبتی  24/2252 قطعه 108 مفروز و مجزی شده از 439 از اصلی مذکور واقع در نشانی: قرچک ، باقرآباد ، خیابان 15 خرداد ، کوچه رضوان چهاردهم شرقی، پلاک 22 به مساحت (168) صد و شصت و هشت دسیمتر  متر مربع بنام ایرج عصارلو صالحی تصویر پروانه ساختمان به شماره 3260 و تاریخ صدور 1375/05/27 دارای مجوز احداث بنا 100.80 متر مربع (کاربری مسکونی و پارکینگ) در طبقه همکف و 12 متر مربع ( با کاربری خرپشته) در طبقه اول است.همچنین برابر تصویر پروانه ساختمان مساحت زمین پس از اصلاحی 136 متر مربع قید شده است، که در زمان احداث بنا این موضوع رعایت نشده است و در حال حاضر ملک مورد تعرفه فاقد اصلاحی است.  یک ساختمان جنوبی یک طبقه با سازه نیمه اسکلت فلزی می باشد. نمای ساختمان سیمان سفید بوده و ساختمان مذکور شامل پذیرایی، نورگیر در پذیرائی ، آشپزخانه ( باکابینت  ام دی اف ) ، یک عدد اتاق خواب ، حمام داخل اتاق خواب ،  سرویس بهداشتی و انبار در حیاط می باشد. پوشش دیوار تا ارتفاع یک متر سرامیک ، الباقی دیوار و سقف  اندود گچ و پوشش کف سیمان ، پوشش کف و دیوار آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی  کاشی و سرامیک می باشد  . ساختمان دارای پارکینگ با درب ماشین رو هست. سیستم  سرمایش کولر آبی و و گرمایش ساختمان بخاری گازسوز می باشد. دارای انشعابات برق ، گاز ، آب می باشد. ملک موصوف در مورخ 1405/06/21 راس ساعت 8 الی 12/00 صبح از طریق سایت فوق الذکر مزایده به فروش خواهد رسید.قیمت 7/894 سهم از صد سهم از ششدانگ 5/999/440/000 ریال ارزیابی که مزایده ازمبلغ پایه کارشناسی 5/999/440/000 ریال شروع و به کسانی که بالاترین مبلغ را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد و10 درصد مبلغ پایه کارشناسی جهت شرکت در مزایده و واریز آن از طریق سایت مزایده الزامی میباشد  ومکلف است حداکثر تا یک ماه نسبت به پرداخت باقیمانده ثمن معامله از طریق سایت مزایده  اقدام نمایند در غیر اینصورت ده درصد اولیه به نفع صندوق دولت ضبط ومزایده تجدید خواهد شد علاقه مندان می توانند در مدت پنج روز قبل از موعد مزایده با هماهنگی این اجرا ازملک موصوف دیدن نمایند.ضمنا به درخواستهایی که پس از مهلت مقررتقدیم گردد ترتیب اثر داده نخواهد شد.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140391920009446372

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده 7/894 سهم از پلاک ثبتی 24/2252 در قرچک، باقرآباد، خیابان 15 خرداد، کوچه رضوان چهاردهم شرقی، پلاک 22.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.