مزایده 81.71 سهم از 100 سهم یک و نیم دانگ مشاع از شش دانگ ملک واقع در تجریش، خیابان دزاشیب، پلاک 34.
موضوع آگهی:
اگهی مزایده اموال غیرمنقول نوبت اول مورد مزایده: بمیزان 81/71 سهم از 100 سهم ازیک ممیز پنج دهم دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان مالکیت آقای محمد رحیمی دادمرزی به شماره پلاک ثبتی 3 فرعی از 1283 اصلی بخش 11 به مساحت 209.2 مترمربع واقع در بخش 11 تهران،بنشانی تجریش، خیابان دزاشیب، بالاتر از آتشنشانی (جنب آموزش و پرورش) نبش کوچه شهید رحیمی، پلاک 34 در خصوص پرونده اجرائی به کلاسه 9109982164300029با موضوع محکومیت محکوم علیه محمد رحیمی دادمرزی به پرداخت جمعا بمبلغ 170/927/728/545 ریال بابت محکوم به در حق محکوم له محمد آذربویه وهمچنین نیم عشردولتی در حق دولت که در راستای استیفاء محکوم به ملک فوق الذکر متعلق به محکوم علیه توقیف وپلاک موصوف پس از کارشناسی و ابلاغ آن به طرفین پرونده و رسیدگی به اعتراض به نظریه کارشناسی از سوی متداعیین در فرجه قانونی و با رعایت ماده 114 و 138قانون اجرای احکام مدنی که به شرح ذیل توسط کارشناس مربوطه کارشناسی و برآورد قیمت شده است و بفروش گذاشته میشود نظریه کارشناسی عطف به ابلاغیه و قرار کارشناسی صادره پرونده اجرایی با شماره بایگانی 0401227 دعوی محمدآذربویه به طرفیت محمدرحیمی دادمرزی به استحضار میرساند که هیئت کارشناسی به محل ملک تعرفه شده مراجعه نموده و ضمن انجام بررسیهای لازم گزارش کارشناسی را بشرح ذیل تقدیم میدارد:1) قرار کارشناسی:با عنایت به جهات و موارد اعتراض مندرج در دفتر لوایح، کارشناسان منتخب نسبت به اجرای قرار صادره در خصوص پلاک ثبتی شماره 3 فرعی از 1283 اصلی بخش 11 به مساحت 209.2 مترمربع با شماره دفتر بازداشتی الکترونیک 140205801056013178 مالک آقای محمد رحیمی دادمرزی مالک یک ممیز پنج دهم دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان دارای سند مالکیت به شماره چاپی 126305 سری ج سال 1401 اقدام و گزارش کارشناسی را به دادگاه تسلیم نمایند.2) نشانی و موقعیت محلی: ملک تعرفه شده در تهران، تجریش، خیابان دزاشیب، بالاتر از آتشنشانی (جنب آموزش و پرورش) نبش کوچه شهید رحیمی، پلاک 34 واقع است. 3) مشخصات ثبتی ملک: براساس استعلام از سازمان ثبت و املاک کشور موجود در پرونده دادگاه به شماره نامه 140385601056009454 مورخ 1403/03/01 ملک عبارت است ششدانگ یک قطعه زمین به مساحت 209.2 مترمربع قطعه سوم تفکیکی به پلاک ثبتی 3 فرعی از 1283 اصلی مفروز از ششدانگ زمین شماره 2 فرعی از اصلی مزبور واقع در بخش 11 تهران که به موجب سند انتقال اجرایی شماره 91553 مورخ 1402/03/10 دفترخانه 263 تهران به میزان 1.5 دانگ مشاع از 6 دانگ به آقای محمد رحیمی دادمرزی فرزند عباس منتقل که سند مالکیت به نام نامبرده به شماره چاپی 126305 صادر و تسلیم گردیده است.4) اطلاعات ملک در سامانه شهرسازی شهرداری تهران:ملک با شماره شناسایی 52064012 و شماره پلاک 34 در زیر پهنه R122 واقع است.5) شرح بازدید:جهت بازدید به محل وقوع ملک مراجعه شد، اما امکان بازدید از داخل ملک فراهم نگردید. ملک موضوع کارشناسی یک قطعه زمین اصطلاحاً تو-دلی و پشت قواره است که حدود و ثغور آن حصارکشی و میخکوبی نشده است و در ضلع جنوب گذر عمومی (کوچه 8 متری شهید رحیمی) واقع است. ملک مذکور فاقد دسترسی به گذر است و توسط املاک مجاور و همچنین درب و دیواری در حد شمالی ملک مجاور شمالی محصور گردیده است. بر اساس شواهد ملک فاقد بنا است.6) ملاحظات کارشناسی:کارشناسی حاضر بر اساس اطلاعات و مستندات ذکر شده در گزارش تهیه و ارائه گردیده، لذا مسئولیت هرگونه کسری مدارک که بر نتیجه گزارش موثر باشد بر عهده ارائهدهندگان آن میباشد و چنانچه پس از تحریر این گزارش مدارک و مستنداتی ارائه گردد که در نتیجهگیری حاصله موثر واقع شود، مسئولیتی متوجه کارشناسان نبوده و رسیدگی به آن خارج از حدود و شمول اقدامات به عمل آمده است.7) نظر کارشناسی7-1) نظر کارشناسان حسینزاده سوره، حبیبالهی برزی، خاکپور، خانجانی: با عنایت به توضیحات ارائه شده و با توجه به مدارک ابرازی و شواهد موجود و با در نظر گرفتن مساحت، کاربری، موقعیت مکانی و زمانی، دسترسی نداشتن ملک در وضعیت فعلی به گذر، و سایر ویژگیهای فنی و شرایط حاکم بر بازار ملک و فارغ از احراز و انتساب مالکیت و فارغ از تایید اصالت مستندات، بدون لحاظ هرگونه بدهی و دیون و حقوق احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شهرداری و سایر نهادها و سازمانها و نداشتن معارض و نداشتن موانع قانونی نقل و انتقال، ششدانگ یک قطعه زمین به مساحت 209.2 مترمربع قطعه سوم تفکیکی به پلاک ثبتی 3 فرعی از 1283 اصلی مفروز از ششدانگ زمین شماره 2 فرعی از اصلی مزبور واقع در بخش 11 تهران به نشانی تجریش، خیابان دزاشیب، بالاتر از آتشنشانی (جنب آموزش و پرورش) نبش کوچه شهید رحیمی، پلاک 34 دارای ارزش به مبلغ 836.800.000.000 ریال و 1.5 دانگ مشاع از ششدانگ به جهت قیمت پایه مزایده به مبلغ 209.200.000.000 ریال (معادل بیست میلیارد و نهصد و بیست میلیون تومان) برآورد و اعلام میگردد.7-2) نظر کارشناس صفریلاسکی: با توجه به اینکه برای این پلاک ثبتی معارض وجود دارد، امکان ارزیابی میسر نیست.تصاویر موقعیت ملک و بازدید به پیوست تقدیم حضور میشود.نظریه تکمیلی :عطف به ابلاغیه و قرار کارشناسی صادره پرونده اجرایی با شماره بایگانی 0401227 دعوی محمدآذربویه به طرفیت محمدرحیمی دادمرزی و پیرو گزارش ارسالی این هیات با کدرهگیری 1405220343309660 مورخه 13 /03 /1405 (یوم جاری) به استحضار میرساند در هنگام ارسال منضمات گزارش، متاسفانه(( سهواً ، تیکِ تایید رویت اصل سند و اصالت آن، توسط اینجانبان خورده)) که بدینوسیله ضمن اصلاح این موضوع به استحضار میرساند: ((اصل سند توسط این هیات رویت نشده و مطابقت آن با اصل به دلیل عدم صلاحیتِ این هیات ، تایید نمیشود)) . با توجه به مراتب فوق وقت مزایده مورخ1405/06/17 ساعت صبح08:00 الی 12:00 تعیین و محل برگزاری مزایده ؛سامانه تدارکات الکترونیک دولت www.setadiran.ir متقاضیان شرکت کننده در مزایده میتوانند 5 روز قبل از موعد مزایده به واحد مزایده اجرای احکام مجتمع قضائی شهید مفتح مراجعه تا موجبات بازدید از مال مورد مزایده در ساعات اداری فراهم گردد. ضمنا کلیه هزینه های مربوط به انتقال سند و ... بر عهده محکوم علیه می باشد
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 9109982164300029
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده 81.71 سهم از 100 سهم یک و نیم دانگ مشاع از شش دانگ ملک واقع در تجریش، خیابان دزاشیب، پلاک 34.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



