مزایده اموال غیرمنقول (سوله، نگهبانی، کارگاه، انباری، ساختمان اداری، پارکینگ و تجاری) در تبریز.
موضوع آگهی:
آگهـی مـزایده امـوال غیرمنقـول (نوبـت اوّل) حسب نیابت اعطایی، در پرونده اجرائی به کلاسه فوق محکوم له خانم سمیه قاری مرند و محکوم علیه آقای میرمرتضی یحیی پور که محکوم علیه محکوم است به پرداخت مهریه به تعداد هزار قطعه سکه ی بهار آزادی و بیست و پنج مثقال طلای 18 عیار عندالمطالبه و کلیه خسارات قانونی من جمله هزینه دادرسی بمبلغ 598/000 ریال در حق محکوم لها و مبلغ پنج درصد محکوم به از بابت نیم عشردولتی درحق صندوق دولـت، که در راستای وصول محکوم به اموال متعلق به محکوم علیه فوق الذکر توقیف و توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی و پس از طی مراحل قانونی در تاریخ 1405/6/24 ساعت 8 الی 12 سه شنبه پس از طی مـراحـل قانونی از طریق مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)به نشانی https://setadiran.ir/setad/cms بفروش خواهد رسید مزایده از مبلغ ارزیابی شده کارشناس شروع و به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد و ده درصد مبلغ پیشنهادی فی المجلس از برنده مزایده اخذ و مابقی حداکثر یک ماه فرصت داده میشود. برنده مزایده به هر عنوان اعلام انصراف نماید ده در صد پیشنهادی به نفع صندوق دولت ضبط خواهد شد؛ هزینه های اجرائی و عوارض شهرداری و سایر هزینه ها طبق مقررات خواهد بود .طالبین می توانند، پنج روز قبل از مزایده از ملک فوق الذکر به شرح ذیل با هماهنگی این واحد بازدید نمایند: نظریه کارشناسی: پرونده به شماره بایگانی 0101561مبنی بر ارزیابی پلاک ثبتی 166 فرعی از 2030 اصلی واقع در بخش 10 تبریز به نشانی : تبریز، جاده تبریز صوفیان، نرسیده به پلیس راه، روبروی انبار های جهاد، نبش بن بست مارال درب،که نتیجه معاینات محلی، استعلامها و اسناد و مدارک مضبوط در پرونده را به شرح ذیل می باشد. پلاک ثبتی 166 فرعی از 2030 اصلی واقع در بخش 10 تبریز طبق گواهی عدم خلافی به شماره 4353169 مورخ 1403.2.30 به مساحت عرصه طبق سند 5850 متر مربع و در وضعیت موجود حدود 5788.88 مترمربع و میزان در مسیر به مساحت 952.87 مترمربع و مساحت باقی مانده 4836.01 مترمربع و اعیانی ها به مساحت حدود 4923.48 مترمربع شامل سوله ، نگهبانی ، کارگاه شاپ ، انباری ، سرویسهای بهداشتی ، ساختمان اداری ، پارکینگ مسقف در محوطه ، تجاری مشرف به جاده اصلی با کاربری بازرگانی خدماتی و مورد استفاده صنعتی تجاری می باشد. محوطه شامل دیوار های پیرامون و محوطه سازی بوده و مشخصات عمومی اعیانی های احداثی اعم از محوطه آسفالت، سوله ها با سازه تیرورق تا ارتفاع تاج 10 متر، پوشش سقف سوله ها ورق گالوانیزه، کف ها بتنی و موزائیک، دیوارها کاشی و نمای آجری و سیمانی می باشد. با توجه به محل و موقعیت، مساحت عرصه و اعیان ، نوع مصالح مصرفی در ساخت، گذر بندی ، قدمت بنا ، کاربری های اعلامی توسط شهرداری، میزان بهره وری، چگونگی استقرار ملک نسبت به مناطق مختلف شهری و استعلام صورت گرفته طبق معاملات املاک مشابه، بدون لحاظ دیون و تعهدات احتمالی از جمله شهرداری و غیره و سایر سوابق ثبتی و بدون لحاظ ارزش ماشین آلات و تاسیسات مکانیکی و برقی موجود در آن (در صلاحیت اینجانب نمی باشد) به نظر اینجانب ارزش شش دانگ اعیان ملک مذکور به مساحت 4923.48 مترمربع مبلغ 492،348،000،000 ریال و ارزش عرصه موقوفی به مساحت 4836.01 مترمربع مبلغ 338،520،700،000 ریال و ارزش سرقفلی تجاری به مساحت 177 مترمربع و بالکن تجاری به مساحت 75 مترمربع مبلغ 181،800،000،000 و ارزش کل پلاک مذکور مبلغ 1.012،668،700،000 ریال محاسبه و تعیین میگردد. سهم آقای میرمرتضی یحیی پور به میزان 50 درصد برابر 506/334/350/000 ریال می باشد، که در راستای وصول محکوم به اعلامی و متفرعات به فروش خواهد رفت. لازم به ذکر است با عنایت به اینکه 16 سهم از 50 سهم مورد مزایده حسب استعلام بعمل آمده از اداره ثبت اسناد و املاک به نام محکوم بوده و توقیف گردیده ولی 34 سهم از 50 سهم بصورت وکالتی به نام محکوم علیه می باشد فلذا این واحد اجرا در خصوص تنظیم سند در خصوص شق اخیر(34 سهم) هیچگونه مسئولیتی ندارد. 1 ) نام و نام خانوادگی محکوم لها: سمیه قاری مرند 2 ) نام و نام خانوادگی محکوم علیهم: میرمرتضی یحیی پور 3 ) میزان محکومیت باقی مانده: هزار قطعه سکه ی بهار آزادی و بیست و پنج مثقال طلای 18 عیار 4 ) نوع مال توقیف شده: ملک 5 - نام و نام خانوادگی صاحب ملک: میرمرتضی یحیی پور 6 ) تاریخ صدور نظریه کارشناسی: 1405/3/25 7 ) تاریخ ابلاغ نظریه کارشناسی به طرفین: 1405/4/2 8) تاریخ و ساعت برگزاری مزایده: تاریخ 1405/6/24 ساعت 8 صبح روز سه شنبه 9) میزان فروش: 50 سهم از 100 سهم.
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140130920001398944
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده اموال غیرمنقول (سوله، نگهبانی، کارگاه، انباری، ساختمان اداری، پارکینگ و تجاری) در تبریز.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



