مزایده حضوری یک دستگاه خودروی سواری رنو لوگان L90 مدل 1390 به مبلغ پایه 8 میلیارد ریال.
موضوع آگهی:
شماره آگهی140503901015000509: تاریخ آگهی1405/05/28: شماره پرونده140404001015001586: صفحه 1از 2
آگهی مزایده اتومبیل
آگهی مزایده مال منقول پرونده اجرایی به شماره بایگانی) 140401586خودرو (به موجب پرونده اجرائی شماره بایگانی 140401586ششدانگ یک دستگاه خودرو سیستم: سواری زیر
کاربری سواری سیستم رنو تیپ لوگان L 90شماره شاسی NAPLSRALD01119512شماره موتور
W072738شماره بدنه 0نوع رنگ روغنی رنگ اصلی سفید رنگ فرعی سفید VIN IRJC901VHCR
119512سال تولید 1390به شماره انتظامی 76ل 11---667متعلق به آقای محمد تابش فر نام پدر: علی
اصغر تاریخ تولد 1322/06/19: شماره ملی) 0043523099: به استناد دادنامه شماره
140468390004225536مورخ 1404/03/07صادره از شعبه 95دادگاه صلح مجتمع قضایی
شماره 5دادگاهای صلح تهران مدیون در مورخ 1402/05/14فوت نموده و وراث حین الفوت وی عبارتند
از علی محمد تابش فر فرزند متوفی و طاهره یزدی همسر متوفی ومریم حاجی ابوالقاسم علاف فرزند متوفی
و مهرنوش حاجی ابوالقاسم علاف فرزند متوفی و مروارید تابش فر فرزند متوفی (بازداشت و در نشانی
اتوبان بابایی شهرک شهید بهشتی سروستان دوم بلوک نسترن 25واحد 82طبقه) 8حسب دستور ریاست
بدون انتقال به پارکینگ ارزیابی صورت گرفت (متوقف می باشد و حسب اعلام بستانکار خودرو دارای بیمه
می باشد و طبق نظر شماره 140405001015035809مورخ 1404/11/29کارشناس رسمی
دادگستری ،خودروی فوق در زمان بازدید از نظر فنی متناسب با مدل است وضعیت لاستیکها ی جلو /80
درصد و عقب /20درصد کیلومتر کارکرد 131000درب عقب راست آثار بازسازی دارد گلگیر عقب چپ
درب عقب چپ گلگیر عقب راست آسیب دیدگی دارند و خودروی مذکور به مبلغ 8/000/000/000ریال
ارزیابی شده و و در روزدوشنبه مورخ 1405/06/09از ساعت 9الی 12درمحل در محل اداره پنجم
اجرای اسناد رسمی واقع در تهران ،خیابان قائم مقام فراهانی پایین تر از بهشتی کوچه میرزا حسنی پلاک 3
از طریق مزایده به فروش می رسد و مزایده از مبلغ 8/000/000/000ریال شروع و به بالاترین قیمت
پیشنهادی فروخته خواهد شد .مزایده حضوری است و شرکت در جلسه مزایده برای عموم آزاد و منوط به
پرداخت 10درصد) ده درصد (از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده ثبت و تحت شناسه واریز اعلامی و
حضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است .لذا خریدار یا خریداران در صورت تمایل به
شرکت در جلسه مزایده ،می بایست ظرف 24ساعت قبل از شروع وقت مزایده اصل فیش واریزی مبلغ
ودیعه ده درصد به نام خود را به همراه درخواست کتبی به واحد اجرا تسلیم و ثبت نمایند .همچنین استرداد
وجوه از دهم ماه بعد قابل اجرا می باشد .ضمناً برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ فروش را ظرف
مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف مهلت مقرر مانده
فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند ،مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد
شد .در این صورت عملیات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید می گردد .این آگهی پس از تایید
نهائی فرآیند مزایده و ارسال آگهی در سایت آگهی های سازمان ثبت قرار خواهد گرفت و به منزله انتشار
آگهی در روزنامه کثیرالانتشار محلی است.
تاریخ انتشار در سایت آگهی های سازمان ثبت1405/05/28: رییس اداره پنجم اجرای اسناد رسمی – موالی زاده
ثبت کننده: رسول رشنو
خیابان شهید دکتر بهشتی -خیابان قائم مقام فراهانی کوچه میرزاحسنی پلاک 3طبقه همکف
شماره آگهی140503901015000509: تاریخ آگهی1405/05/28: شماره پرونده140404001015001586: صفحه 2از 2
آگهی مزایده اتومبیل
ثبت کننده: رسول رشنو
خیابان شهید دکتر بهشتی -خیابان قائم مقام فراهانی کوچه میرزاحسنی پلاک 3طبقه همکف
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده حضوری یک دستگاه خودروی سواری رنو لوگان L90 مدل 1390 به مبلغ پایه 8 میلیارد ریال.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



