مزایده حواله خودرو سایپا دیزل کامیون کشنده ولو FH500 مدل 1396 به مبلغ پایه 170 میلیارد ریال.
موضوع آگهی:
برگ آگهی مزایده اموال منقول نوبت اول در راستای اجرای مفاد نیابت اعطایی به کلاسه مربوط به پرونده اجرائیه به شماره کلاسه 0301149 مورخ 1405/03/25 صادره از دادگستری شهرستان نیشابور، محکوم علیه علی محمد سبیانی فرزند علی و له مهین عربخانی فرزند عیدمحمد با وکالت خانم سیما برجی که محکوم علیه محکوم است به پرداخت 200 عدد سکه تمام بهار آزادی در حق محکوم له، حسب درخواست محکوم له اموال منقولی به شرح وسیله نقلیه خودرو سایپا دیزل کامیون ( با توجه به حواله خودروی سایپا دیزل) بازدید بعمل آمد که نتیجه بررسی ها به شرح ذیل اعلام می گردد. الف)موضوع قرار کارشناسی: ارزیابی حواله خودروی سایپا دیزل بنام محکوم علیه علی محمد سبیانی با کد ملی 1061774767وفق نیابت واصله از شعبه دو اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان نیشابور140525990008863202-1405/03/10.ب) مشخصات خودرو در حواله شرکت سایپا دیزل کامیون کشنده 44تن ولو FH500 4*2، مدل1396صفرکیلومتر،رنگ سفیدمیباشد.ج)درحال حاضر شرکت سایپا دیزل کامیون کشنده ولو FH500 تولید و مونتاژ نمینماید و خودروهای دیگری را جایگزین کرده است.د)قیمت پایه حواله خودرو:با توجه به مراتب بالا قیمت پایه حواله خودروی سایپا دیزل در حال حاضر مبلغ یکصدو هفتاد میلیارد ریال 170/000/000/000ریال تعیین میگردد.بنابراین مقرر گردید اموال فوق الذکر در روز شنبه مورخ 1405/04/20ازساعت8 تا 12 با شماره مزایده:3005106300000070 و شماره مال:3105106300000093 از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی https:\\setadiran.ir زیر سامانه مزایده های قوه قضائیه برگزار میگردد.مزایده از قیمت پایه کارشناسی شروع و به هرکسی که بالاترین نرخ پیشنهادی را ارائه نماید فروخته خواهدشد. ده درصد مورد پیشنهادی فی المجلس نقداً از خریدار دریافت می گردد و الباقی ثمن پیشنهادی ظرف مدت یک ماه از تاریخ مزایده باید از طرف خریدار به حساب دادگستری واریز گردد در غیراینصورت ده درصد دریافتی روز مزایده به نفع دولت ضبط و مزایده برای یک بار دیگر تجدید خواهد گردید. درصورتی که پیشنهاد قیمت در 60ثانیه انتهای زمان مزایده ثبت شود ،سامانه بصورت خودکار180ثانیه زمان مزایده را تمدید می نماید .تکرار این امر تا ساعت 18 امکان پذیراست .هزینه نقل و انتقال به عهده خریدار می باشد.
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140325920001635966
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده حواله خودرو سایپا دیزل کامیون کشنده ولو FH500 مدل 1396 به مبلغ پایه 170 میلیارد ریال.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



