مزایده خودروی وانت پیکان مدل ۱۳۸۹ به مبلغ ۳/۷۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در سامانه ستاد.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

آگهـی مـزایده امـوال منقـول(نوبـت اوّل) در پرونده اجرائی فوق مالی با مشخصات ذیل توقیف و توسط کارشناس رسمی دادگستری به شرح داخل هلالین((با سلام و احترام در اجرای قرار کارشناسی پرونده کلاسه 300889 اینجانب کارشناس منتخب پس از بازدید خودروی وانت پیکان در پارکینگ ایران نظریه خود را به شرح ذیل و فرم پیوستی در ضمائم که وضعیت ظاهری و فنی خودرو ثبت گردیده به همراه عکسهای خودرو به پیوست نظریه جهت استحضار و هر گونه بهره برداری به حضور اعلام می نمایم. قیمت وانت پیکان به شماره‌ پلاک  628 م 31 ایران 35 مدل 1389  با شرایط ثبت شده در فرم پیوستی به مبلغ 3/750/000/000 ریال معادل سیصد و هفتاد و پنج میلیون تومان ارزیابی می گردد)) ارزیابی و پس از طی مـراحـل قانونی از طریق مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت  (ستاد)به نشانی https://setadiran.ir/setad/cms بفروش خواهد رسید مزایده ازمبلغ ارزیابی شده کارشناس شروع و به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد و ده در صد مبلغ پیشنهادی فی المجلس از برنده مزایده اخذ ومابقی حداکثر یک ماه فرصت داده میشود. برنده مزایده به هر عنوان اعلام انصراف نماید ده در صد پیشنهادی به نفع صندوق دولت ضبط خواهد شد؛ هزینه های اجرائی وعوارض شهرداری وسایر هزینه ها طبق مقررات خواهد بود .طالبین می توانند، پنج روز قبل از مزایده از خودروی فوق الذکر به شرح ذیل با هماهنگی این واحد بازدید نمایند. 1    نام و نام خانوادگی محکوم لها: خانم ندا راضی سقین سرا فرزند ناصر 2    نام و نام خانوادگی محکوم علیه: آقای علی راضی سقین سرا فرزند نادر 3    میزان محکومیت باقی مانده 4    نوع مال توقیف شده: خودروی وانت پیکان 5    تاریخ توقیف مال: 1403/05/11 6    تاریخ ابلاغ توقیف به محکوم علیه: 1403/07/05 7  نام و نام خانوادگی صاحب مال: خانم زری نامور اشتلق فرزند محمد 8    تاریخ صدور نظریه کارشناسی: 1405/03/12 9    تاریخ ابلاغ نظریه کارشناسی به طرفین: 1405/03/14 10 تاریخ و ساعت برگزاری مزایده: 1405/06/15 (ساعت 8 لغایت ساعت 12) 11  میزان فروش: 25 سهم از 100 سهم از ششدانگ خودرو به قیمت 937/500/000 ریال فروخته خواهد شد.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140230920001309565

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده خودروی وانت پیکان مدل ۱۳۸۹ به مبلغ ۳/۷۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در سامانه ستاد.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.