مزایده دستور فروش پنج سهم مشاع از ده سهم عرصه و اعیان پلاک ثبتی 3013 فرعی از 36 اصلی واقع در رودبار قصران فشم، خیابان کوهسار نبش کوچه یاس (کد پستی 5477139756) به موجب رأی شعبه اول دادگاه عمومی رودبارقصران با پرونده 0400580.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

آگهی مزایده اموال غیرمنقول شماره پرونده :  0400580 خواهان  : حسین فرقانی  خوانده : وحید مجید مظاهر الهام همگی  زمان فشمی  موضوع : دستور فروش به موجب دستور فروش شماره  140491390019843310 صادره از  شعبه اول دادگاه عمومی رودبارقصران  درخصوص پلاک ثبتی 3013 فرعی از  36  اصلی  باتوجه به موضوع به کارشناس ارزیاب ارجاع ونظریه آنان  باوصف ابلاغ قطعیت حاصل یافته ونظریه به شرح ذیل می باشد. آدرس: رودبار قصران  فشم خیابان کوهسار نبش کوچه یاس  کد پستی 5477139756 ملک در رهن و اجاره نمیباشد. مستندات: تصویر سند تک برگ  مالکیت پنج سهم مشاع از ده سهم عرصه و اعیان به پلاک ثبتی 3013 فرعی از 36 اصلی حوزه ثبت ملک فشم که مساحت کل پلاک (مساحت ده سهم از ده سهم) طبق سند، 612.01 مترمربع میباشد. تصویر تصمیم واحد ثبتی مبنی بر غیر قابل افراز بودن ملک. شرح وضعیت ملک: مشاهده شد که ملک به صورت قطعه زمینی است که تقریبا به صورت مستطیل شکل میباشد و به صورت سه بر میباشد و دور ملک، دیوار و یا حصاری وجود ندارد و شهرداری جهت تعریض کوچه های اطراف ملک به قسمت هایی از ملک وارد شده است، کارشناس در تاریخ 1405/2/6 با معرفی نامه ی دادگاه بخش رودبارقصران به شهرداری اوشان، فشم و میگون مراجعه و با مطالعه پرونده ملک در شهرداری به این نتیجه رسید که ملک مشمول اصلاح حدود و اصلاح مساحت میباشد و در پیرو مطالعه پرونده ملک در شهرداری، کارشناس در تاریخ 1405/2/6 با معرفی نامه ی دادگاه بخش رودبارقصران، به اداره ثبت اسناد فشم مراجعه و با مطالعه پرونده ثبتی ملک مشاهده کرد که تا تاریخ 1405/2/6 هیچ گونه اصلاح حدودی و مساحتی در ملک و در سند ملک رخ نداده است و حدود ملک و مساحت ملک، طبق پرونده اداره ثبت، مطابق سند خواهان پرونده میباشد و برابر 612.01 مترمربع میباشد. همچنین ملک دارای سه سند تک برگ میباشد و به صورت: یک: پنج سهم از ده سهم بنام حسین فرقانی، دو: چهار سهم از ده سهم بنام اله قلی زمان فشمی، سه: یک سهم از ده سهم بنام اله قلی زمان فشمی. ارزش گذاری: با در نظر گرفتن شرایط بازار و مقایسه با املاک مشابه و تحقیقات محلی و موقعیت استقرار ملک و مساحت و وضعیت محلی و سه بر بودن ملک و ابعاد ملک و زمان و مجموع مشاهدات و دیگر عوامل تاثیرگذار و توجه به ملاحظات موثر در این کارشناسی و فارغ از هرگونه مغایرت های مربوط به حدود ثبتی و نداشتن هرگونه منعی از جهات قانونی و تطابق وضع موجود با سند و بلا معارض بودن ملک و بدون در نظر گرفتن تعهدات و دیون و بدهی های احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی یا شهرداری و امثال آن، به نظر اینجانب ارزش هر متر مربع ملک برابر 1.100.000.000 ریال  (یک میلیارد و یکصد میلون ریال) برآورد میگردد که ارزش کل ملک (ده سهم از کل ده سهم) برابر 673.211.000.000 ریال (ششصد و هفتاد و سه میلیارد و  دویست و یازده میلیون ریال) برآورد میگردد. قبل از هرگونه نقل و انتقال و یا اقدام دیگر باید استعلام های لازم از مراجع ذیصلاح اخذ گردد نظریه کارشناسی: ارزش کل ملک (ده سهم از کل ده سهم) با پلاک ثبتی 3013 فرعی از 36 اصلی حوزه ثبت ملک فشم به مساحت 612.01 متر مربع طبق سند، به نظر اینجانب برابر 673.211.000.000 ریال (ششصد و هفتاد و سه میلیارد و دویست و یازده میلیون ریال) برآورد میگردد. اینک مزایده ششدانگ پلاک ثبتی 3013  فرعی از 36  اصلی به ارزش 673/211/000/000 ریال در روز تاریخ 24/5/1405 ساعت 8 الی 12صبح با شماره حراج 3005108097000021در سامانه ستاد به نشانی www.setadiran.ir برگزار می گردد وبه کسی که بالاترین قیمت راپیشتنهاد دهد ملک فروخته خواهد شد وده درصد ثمن مورد مزایده فی المجلس از سوی برنده به حساب دادگاه واریز والباقی آن ظرف یک ماه از تاریخ برگزاری مزایده باید به حساب دادگاه تودیع شود ودرغیر اینصورت ده درصد تودیعبه نفع دولت ضبط ومزایده تجدید خواهد شد وهزینه های نقل وانتقال به عهده برنده مزایده خواهد بود و همچنین در صورت وجود حقوق و منافع ملی احتمالی به هر نحو برنده ملزم به رعایت آن بوده و همچنین لازمه شرکت در مزایده ثبت نام شرکت کننده در سامانه ثنا و پرداخت ده درصد قیمت کارشناسی  وارائه فیش مورد تأیید امور مالی می باشد.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140491920010172540

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده دستور فروش پنج سهم مشاع از ده سهم عرصه و اعیان پلاک ثبتی 3013 فرعی از 36 اصلی واقع در رودبار قصران فشم، خیابان کوهسار نبش کوچه یاس (کد پستی 5477139756) به موجب رأی شعبه اول دادگاه عمومی رودبارقصران با پرونده 0400580.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.