مزایده دو دانگ مشاع از شش دانگ سهم الارث آقای قاسمعلی سلیمانی از پلاک ثبتی 15746 فرعی از 15 اصلی در نیشابور.
موضوع آگهی:
آگهی مزایده اموال غیرمنقول مرحله دوم بموجب اجرائیه صادره از طرف شعبه 3 دادگاه خانواده شهرستان نیشابور در کلاسه پرونده اجرایی 0301254 شعبه دوم اجرای احکام مدنی (خانواده) دادگستری شهرستان نیشابور ، محکوم علیه آقای قاسمعلی سلیمانی فرزند جمشید محکوم است به پرداخت تعداد 9 قطعه سکه کامل بهار آزادی به همراه مبلغ 311/600 تومان نیز بابت هزینه دادرسی پرداختی و هزینه تنظیم دادخواست در دفاتر خدمات قضایی بابت باقیمانده محکوم به در این پرونده اجرایی در حق محکوم لها خانم الهه انجیدنی فرزند محمد مهدی و همچنین محکوم علیه محکوم است به پرداخت مبلغ 17/617/330 تومان نیز بابت باقیمانده نیم عشر دولتی در این پرونده اجرایی در حق دولت، لذا با توجه به اینکه محکوم علیه مذکور تا کنون نسبت به پرداخت دیون خود اقدامی ننموده است ، حسب تقاضای محکوم لها از اموال نامبرده سهم الارث وی از دو دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی شماره 15746 فرعی از 15 اصلی بخش 05 ناحیه 00 در مورخ 1404/02/13 و از طریق مکاتبه این اجرا با اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان نیشابور توقیف و سپس در مورخ 1405/04/11 توسط کارشناس رسمی دادگستری و جهت انجام مزایده بدین شرح کارشناسی و قیمت گذاری شده است: از ملک مذکور به آدرس نیشابور ، شرق کارخانه آسفالت شهرداری ، شهرک پردیس بازدیـد بعمل آمـد. ملک مذکور یک قطعه زمین غیر محصور ، فاقد اعیان و انشعابات ، با حدود اربعه : شمالاً به طول 8 متر به معبر ، شرقاً به طول 21/40 متر به پلاک 15747 ، جنوباً به طول 8 متر به پلاک 15705 ، غرباً به طول 21/40 متر به پلاک 15745 و به مساحت عرصه 171/20 مترمربع می باشد. نظریه کارشناسی : لذا با توجه به مکانیت ، مساحت و ابعاد عرصه ، کاربری ، مقایسه با معاملات مشابه و سایر عوامل موثر ، ارزش ششدانگ عرصه و اعیان پلاک فوق الذکر ، بدون در نظر گرفتن تعهدات و دیونی که ممکن است به اشخاص حقیقی یا حقوقی و یا شهرداری وجود داشته باشد. در حال حاضر ، مبلغ 57/000/000/000 ریال معادل پنج میلیارد و هفتصد میلیون میلیون تومان ارزیابی و اعلام می گردد و ارزش دو دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان ملک مذکور مبلغ مبلغ 19/000/000/000 ریال معادل یک میلیارد و نهصد میلیون تومان اعلام می گردد. توضیحا: با توجه به اینکه فقط سهم الارث محکوم علیه آقای قاسم سلیمانی فرزند جمشید از دو دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی فوق الذکر توقیف و مورد این مزایده می باشد ، لذا با توجه به برگ انحصار وراثت موجود در پرونده ، ارزش سهم الارث محکوم علیه مورد اشاره با توجه به نظریه کارشناسی فوق الذکر به مبلغ 6/333/333/330 ریال ( معادل ششصد و سی و سه میلیون و سیصد و سی و سه هزار و سیصد و سی و سه تومان ) محاسبه و اعلام می گردد و فقط به اندازه این سهم الارث در وقت تعیین شده به شرح ذیل از طریق برگزاری مزایده الکترونیک مرحله دوم به فروش خواهد رسید. بنابراین تاریخ 1405/05/26 و از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر جهت انجام مزایده الکترونیک مرحله دوم سهم الارث توقیف شده متعلق به محکوم علیه آقای قاسمعلی سلیمانی فرزند جمشید تعیین می گردد. مزایده سهم الارث توقیف شده فوق بصورت الکترونیک و با قیمت پایه کارشناسی شده ( محاسبه شده ) به شماره حراج 3005107162000037 در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت ( ستاد ) آغاز و وفق ماده 128 قانون اجرای احکام مدنی به بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش خواهد رسید. بدیهی است برنده مزایده بایستی وفق ماده 129 قانون مذکور حداقل 10 درصد بهای مال مورد مزایده را فی المجلس ( در طی جلسه مزایده ) و از طریق سامانه ستاد به حساب سپرده دادگستری واریز نماید و باقیمانده وجه را نیز حداکثر ظرف مهلت یک ماه از تاریخ و ساعت برگزاری مزایده به حساب مورد اشاره واریز نماید ( توضیحا: در صورت انصراف و یا عدم واریز باقیمانده وجه در مهلت تعیین شده 30 روزه از تاریخ و ساعت برگزاری مزایده ، وجه 10 درصد واریز شده اولیه به نفع دولت ضبط خواهد شد ) انتقال و تنظیم سند سهم الارث توقیف شده مورد مزایده فوق الذکر به خریدار وفق ماده 134 قانون مذکور پس از پرداخت کل بهای آن در مهلت تعیین شده و سپس تنفیذ مزایده توسط این اجرا انجام خواهد شد. لذا افرادی که متقاضی خرید می باشند ، می توانند در مدت 5 روز قبل از تاریخ برگزاری مزایده به محل شعبه دوم اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان نیشابور مراجعه تا از جزئیات کامل مال مورد مزایده مطلع و مراتب برای خریداران تشریح گردد و در صورت تمایل نظریه کارشناسی را رویت و از ملک توقیفی نیز بازدید نمایند. و متعاقباً جهت شرکت در مزایده الکترونیک مرحله دوم و خرید سهم الارث محکوم علیه آقای قاسمعلی سلیمانی فرزند جمشید از دو دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی مورد اشاره در وقت تعیین شده فوق به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت مراجعه نمایند. ضمنا:کلیه هزینه های مزایده اعم از انتقال، تنظیم سند، عوارض و.... بر عهده محکوم علیه می باشد. توضیحا: این شعبه هیچگونه تعهد و مسئولیتی در خصوص تخلیه و تحویل سهم الارث محکوم علیه آقای قاسمعلی سلیمانی فرزند جمشید از دو دانگ مشاع از شش دانگ عرصه و اعیان پلاک ثبتی فوق که مورد این مزایده می باشد به خریدار ندارد... مدیر دفتر شعبه دوم اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان نیشابور - سعید شاه مراد
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140325920004248060
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده دو دانگ مشاع از شش دانگ سهم الارث آقای قاسمعلی سلیمانی از پلاک ثبتی 15746 فرعی از 15 اصلی در نیشابور.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



