مزایده سرقفلی غرفه شماره 321 در پایانه باربری تهران به نمایندگی موسسه حمل و نقل سپهر غرب.
موضوع آگهی:
بسمه تعالی در خصوص پرونده 0401607 اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان بهارستان محکوم علیه موسسه حمل ونقل سپهر غرب محکوم است به اقدام برابراجراییه واصله درحق محکوم له نصراله عطائی که محکوم علیه سزقفلی غرفه درپایانه کالای تهران تعرفه ،توقیف وتوسط کارشناس دادگاه ارزیابی گردیده است که قرار مزایده اموال توقیفی ذیل به تاریخ 1405/04/13 روزشنبه ساعت 9 الی 10 درشعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان بهارستان برگزارمی گرددعلیهذا افرادی که مایل به شرکت درمزایده می باشند می توانند درتاریخ فوق الذکر مراجعه وفرد یاافرادی که بالاترین قیمت راپیشنهاد دهند به عنوان برنده مزایده شناخته خواهند شد: مشخصات وقیمت پایه اموال توقیفی موردمزایده: موردمزایده عبارت است سرقفلی غرفه شماره 321 واقع در نسیم شهر طبقه اول پایانه باربری غرفه 321 موسسه حمل و نقل سپهر غرب تصویر تجدید قرارداد اجاره با اخذ سرقفلی که در آن آمده است: بدینوسیله قرارداد اجاره با اخذ سر قفلی شماره 111808/75 مورخ 1383/12/10 مربوط به غرفه شماره 321 طبقه اول به متراژ تقریبی 62/50 مترمربع با کاربری حمل و نقل در پایانه بار تهران منعقده فی ما بین اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران و موسسه حمل و نقل سپهر غرب به مدیر عاملی و امضای مجاز آقای سید عباس طباطبائی درباغی برای مدت سه سال شمسی از تاریخ 1401/02/1 لغایت 1404/02/01 تجدید گردیده است.قیمت سرقفلی غرفه مذکور(شماره 321) به مساحت تقریبی 62/50مترمربع مبلغ 140/000/000/000 ریال (یکصد و چهل میلیارد ریال) ارزیابی میگردد لازم به ذکر است شرکت کنندگان در مزایده باید از نظر سازمان متبوعه برای فعالیت حمل ونقلی کالا واجد شرایط باشند فلذا اشخاصی که که میخواهند در مزایده غرفه مورد نظر شرکت نمایند باید از اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان تهران معرفی نامه داشته باشند.. ماده129قانون اجرای احکام مدنی: ده درصد مبلغ پیشنهادی نقدا ازبرنده مزایده أخذ ونامبرده مکلف است ظرف یکماه ازتاریخ مزایده باقیمانده ثمن مورد معامله رابه صندوق دولت تودیع نماید درغیراینصورت ده درصد وصول شده به نفع صندوق دولت ضبط ومزایده تجدید خواهد شد.( ضمنا لازم به توضیح است که شرکت کننده می بایست در روز مزایده حداقل ده درصد مبلغ کارشناسی را در حساب بانکی خود موجود داشته باشد تا امکان شرکت در مزایده برای ایشان فراهم گردد. ) ./
قاضی واحد اجرای احکام مدنی شعبه اول اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان بهارستان - ولی اله حیدرنژاد
جاده ساوه - کیلومتر 25 - نسیم شهر - میدان هفت تیر - ابتدای بلوار خیرآباد - خیابان دادگستری - دادگستری شهرستان بهارستان
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140268920001617524
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده سرقفلی غرفه شماره 321 در پایانه باربری تهران به نمایندگی موسسه حمل و نقل سپهر غرب.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



