مزایده سیم کارت به شماره 09127768841 به عنوان مهریه در سامانه ستاد ایران.
موضوع آگهی:
مزایده اموال منقول به موجب اجرائیه شماره 140468420001718354مورخ 1404/08/10 صادره ازشعبه 2016 دادگاه خانواده یک تهران به پرونده اجرایی 0402438 ث ج محکوم علیه خانم 1-حانیه 2-آقای سجاد سینجلی با قیمومت آقای محمدحسن صادقی نیا 3-خانم کبری هادی وراث مرحوم محمود سینجلی محکوم است به پرداخت تعداد 120عدد سکه تمام بهارآزادی و هزینه به عنوان مهریه و هزینه کارشناسی به مبلغ15/000/000 ریال درحق محکوم لها خانم فاطمه صادقی نیا فرزند حسین و پرداخت نیم عشر دولتی درحق دولت. که حسب تقاضای محکوم له در راستای وصول محکوم به از سیم کارت به شماره 09127768841 به مبلغ 1/300/000/000 ریال معادل یک صد و سی میلیون تومان توسط کارشناس رسمی دادگستری به شرح ذیل توصیف وارزیابی شده .بدیهی است این ارزش گذاری بر مبنای قیمت روز بازار (در زمان تهیه این گزارش) برای خط تلفن همراه تحت پوشش شرکت همراه اول که دائمی و کارکرده و بدون بدهی می باشد انجام گردیده و بدهی های احتمالی و نیز هزینه های احتمالی انجام مزایده و نیز نقل و انتقال در آن پیش بینی نگردیده است.مقرر است سیم کارت موصوف درتاریخ 1405/05/12 راس ساعت 8:00 لغایت 12:00 روز از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی http: //setadiran.ir زیر سامانه های قوه قضاییه برگزار میگردد. لذا مزایده از قیمت پایه کارشناسی شروع و به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد . و 10 درصد بهای پیش نهادی فی المجلس از برنده مزایده اخذ وخریدارباید ظرف مهلت یکماه از تاریخ مزایده نسبت به تودیع باقیمانده ثمن مزایده اقدام نماید .دریافت فیش واریزی را به دفتر شعبه جهت ضم در پرونده تحویل نماید . درغیر این صورت 10درصد واریزی را پس از کسر هزینه اجرا به نفع دولت ضبط خواهد شد. اشخاصی که مایل به شرکت در مزایده هستند می توانند 5 روز قبل از مزایده با این شعبه مراجعه نمایند تا مقدمات بازدید آنها از مورد مزایده فراهم گردد. و هزینه نقل وانتقال طبق مقررات بایستی توسط خریدار پرداخت گردد . دادورز شعبه دوم اجرای احکام دادگاه خانواده یک تهران - باهوش
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140468920003884928
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده سیم کارت به شماره 09127768841 به عنوان مهریه در سامانه ستاد ایران.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



