مزایده فروش 14/55 حبه از پلاک ثبتی 38 فرعی از 5496 به صورت غیر حضوری در سامانه ستاد.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

اقتصاد مقاومتی در سایه  وحدت ملی و امنیت ملی اجرای احکام مدنی شعبه3 اصفهان در نظر دارد جلسه مزایده ای درخصوص پرونده اجرایی کلاسه0201027له  محمدعلی لطفی محکوم علیه: شهرام فرهادی  مبنی برمطالبه  محکوم به و هزینه های اجرایی وحق الاجرای دولتی جهت فروش اموال توقیفی14/55 حبه از  پلاک ثبتی 38 فرعی از 5496 به مبلغ پایه 7475511604ریال موضوع مالکیت که در تصرف  مالکانه بامشخصات مندرج در نظریه کارشناسی که ذیلا درج شده است و توسط کارشناس رسمی دادگستری به شرح ذیل ارزیابی و ابلاغ شده و نظریه مصون از تعرض طرفین واقع گردیده است است در تاریخ 1405/06/09ساعت 800 الی 1200 صبح با اعمال 3 دقیقه تمدید زمان مزایده در صورت ارسال پیشنهاد  راس ساعت 12 به صورت غیر حضوری در سامانه ستاد به نشانی www.setadiran.ir ( سامانه تدارکات الکترونیکی دولت)در قسمت مزایده های حراج دستگاه های اجرایی و تحت عنوان مزایده های قوه قضائیه به فروش می رسد.قیمت پایه ازبهای ارزیابی شده شروع و به کسانی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نمایندفروخته خواهد شد،دراجرای قانون بودجه1402 اشخاص(محکوم له وشریک ملک مشاعی نیزمشمول پرداخت 10 درصد می شوند)برای شرکت درمزایده وارائه پیشنهادقیمت بایدده درصد قیمت کارشناسی مال که همان مبلغ پایه مزایده می باشدرابه عنوان تضمین نقدی شرکت درمزایده،به حسابی که توسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد)مشخص شده است تسلیم نمایندوپس ازانجام مزایده برنده مکلف است حداکثرتا یک ماه از تاریخ مزایده نسبت به پرداخت باقیمانده ثمن در سامانه اقدام نمایددرغیراین صورت 10 درصداولیه به نفع دولت ضبط ومزایده تجدیدخواهد شد متقاضیان در صورت تمایل به بازدید مال  می توانند پنج روز قبل از موعد مزایده به این اجرا مراجعه تا ترتیب بازدید آنان داده شود، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در مزایده های قوه قضاییه در سامانه ستاد به سربرگ آموزش (مستندات مزایده های قوه قضاییه)در سایت ستاد مراجعه نموده و همچنین با شماره 1456 تماس حاصل نمایند. پرداخت کارمزد مزایده - تعرفه سامانه ستاد- بر عهده خریدار می باشد.طرفین پرونده جهت اطلاع ازنتیجه مزایده در وقت مقرر به سامانه ستاد مراجعه نمایند در صورت نبودن خریدار در مزایده و تمایل محکوم له به تملک موضوع مزایده مراتب به صورت لایحه تا روز مزایده  به شعبه  اجرای مربوطه اعلام گردد  در غیر اینصورت ارسال لایحه بعد از مزایده ترتیب اثر ندارد  و در مقابل  مالک  نیز از تاریخ مزایده وفق ماده 144 قانون اجرا ی احکام مدنی می تواند ظرف 2 ماه بدهی و هزینه ها را پرداخت و مانع از انتقال سند به محکوم له گردد ریاست‌ محترم شعبه‌ سوم اجرای احکام مدنی شهرستان اصفهان باسلام و عرض ادب احتراماً در اجرای‌ قرار کارشناسی شماره 140509440000697638 مورخ 1405/04/01 صادره در پرونده به شماره 9409980350900117 به شماره بایگانی 0201027، در خصوص دعوی شهرام فرهادی به طرفیت محمدعلی لطفی با موضوع بازدید و ارزیابی یک واحد آپارتمان به پلاک ثبتی 38 فرعی از 5496 اصلی، اینجانب پس از مراجعه به آن شعبه محترم، مطالعه پرونده و مفاد قرار کارشناسی، در مهلت مقرر نسبت به انجام اقدامات کارشناسی اقدام نمودم. ابلاغ قرار کارشناسی به صورت تلفنی به محکوم‌له (محمدعلی لطفی) و محکوم‌علیه (شهرام فرهادی) اطلاع داده شد. اینجانب در تاریخ  1405/04/01 در معیت محکوم‌له، آقای محمدعلی لطفی، در محل وقوع ملک به نشانی اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، کوچه شهید سید محمد شمندی (29)، پلاک 8 (مجتمع مهر) حاضر شدم، لیکن در آن تاریخ به علت باز نشدن درب واحد، امکان ورود به ملک و انجام بازدید مؤثر و بررسی اجزای اصلی و مؤثر در ارزیابی فراهم نگردید. متعاقباً در تاریخ 1405/05/03  و با مراجعه مجدد محکوم‌له، آقای محمدعلی لطفی، اینجانب در معیت ایشان و مأمور نیروی انتظامی و پس از فک قفل توسط قفل‌ساز، از واحد معرفی‌شده بازدید به عمل آوردم. در جریان رسیدگی، سند مالکیت و مدارک شهرداری، از جمله پایان کار ساختمان، به کارشناس ارائه نگردید. لکن در پرونده، پاسخ اداره ثبت اسناد و املاک کشور به شماره 140585602023002283 مورخ 1405/03/17 موجود بود که بر اساس آن، پلاک ثبتی 38 فرعی از 5496 اصلی بخش 04 ثبت اصفهان، یک واحد آپارتمان با کاربری مسکونی به مساحت 67.06 مترمربع بوده و مالک شش‌دانگ عرصه و اعیان آن آقای شهرام فرهادی (محکوم‌علیه) معرفی گردیده است. همچنین مطابق مفاد نامه مذکور، واحد یادشده فاقد حق استفاده از پارکینگ مشاعی است. مشخصات ملک مورد کارشناسی ملک مورد کارشناسی یک واحد آپارتمان مسکونی واقع در اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی، کوچه شهید سید محمد شمندی (29)، پلاک 8 (مجتمع مهر) بوده که در زیرزمین منفی دو ساختمان قرار دارد. ساختمان مشتمل بر دو واحد در زیرزمین و سه طبقه روی پیلوت بوده و واحد مورد ارزیابی در تراز تقریبی-3.40  متر واقع شده است. نمای ساختمان از آجرنمای زرد قدیمی است. ورودی واحد از طریق راه‌پله تأمین می‌شود. کف پله‌ها از سنگ سفید و دیوارهای راه‌پله رنگ‌آمیزی شده است. مساحت واحد مطابق پاسخ اداره ثبت اسناد و املاک کشور 67.06  مترمربع است. واحد مشتمل بر دو اتاق خواب، یک سالن، آشپزخانه نیمه‌باز ( Semi-Open) ویک فضای بهداشتی واحد شامل حمام، روشویی و سرویس بهداشتی می‌باشد. کف کلیه فضاهای واحد از سرامیک اجرا شده است. اتاق خواب شماره یک دارای دیوارپوش سنگ آنتیک (دکوراتیو) و فضای TV Room بوده و نورگیری آن از طریق پنجره PVC دیواری مشرف به نورگیر کوچک مجاور که نور طبیعی آن از سمت بالای نورگیر و در تراز سطح کوچه تأمین می‌گردد. اتاق خواب دوم دارای دیوارکوب PVC قهوه‌ای بوده و بخشی از آن در زیر دستگاه پله قرار گرفته است. آشپزخانه از نوع نیمه‌باز بوده و کابینت‌های آن فلزی است. سیستم سرمایش واحد از نوع کولر آبی بوده و انشعابات آب و گاز به صورت مشترک و انشعاب برق ظاهراً به صورت مستقل است (در مورد انشعابات مدارکی به کارشناس ارائه نشد). با توجه به شواهد موجود و پوشش اجزای سازه توسط نازک‌کاری، به نظر می‌رسد سیستم باربر ساختمان از نوع قاب بتن‌آرمه باشد، لیکن به علت عدم امکان رؤیت مستقیم اجزای سازه‌ای و فقدان مدارک فنی، اظهارنظر قطعی در این خصوص برای کارشناس میسر نگردید. مطابق پاسخ اداره ثبت اسناد و املاک کشور، واحد مورد ارزیابی فاقد حق استفاده از پارکینگ مشاعی است. در زمان بازدید، واحد کاملاً تخلیه، فاقد هرگونه مبلمان و اثاثیه بوده و بدون بهره‌برداری مسکونی مشاهده گردید. ارزیابی و قیمت‌گذاری واحد آپارتمان مورد بازدید با توجه به موقعیت قرارگیری، نوع کاربری، کیفیت ساخت، مصالح مصرفی، مساحت عرصه و اعیان، وضعیت موجود بنا، امکانات، انشعابات، قدمت تقریبی، شرایط محلی، اوضاع و احوال موثر در قضیه و بدون در نظر گرفتن بدهی های احتمالی ملک به اشخاص حقیقی و حقوقی، شهرداری، ادارات و سازمان‌ها و همچنین بدون لحاظ حقوقات و تعهدات احتمالی، مشروط به بلامعارض بودن نقل و انتقالات، ارزش روز پلاک مورد نظر در زمان انجام کارشناسی جمعاً به مبلغ 37/000/000/000 ریال معادل سه میلیارد و هفتصد میلیون تومان تعیین و اعلام می‌گردد.

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 9409980350900117

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش 14/55 حبه از پلاک ثبتی 38 فرعی از 5496 به صورت غیر حضوری در سامانه ستاد.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.