مزایده فروش سهم الارث دو دانگ مشاع از ششدانگ آپارتمان مسکونی پلاک ثبتی 44 فرعی از 2697 اصلی.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

بسمه تعالی آگهی مزایده فروش پلاک ثبتی (44 فرعی از 2697 اصلی) نوبت اول محکوم له: مریم عابدینی  محکوم علیه : منصور شریفی مورد مزایده سهم الارث آقای منصور شریفی به میزان دو دانگ مشاع از 6 دانگ می باشد. احتراماً با عنایت به ابلاغ پرونده اجرایی کلاسه 0302944 مبنی بر بازدید و ارزیابی ششدانگ یکدستگاه آپارتمان مسکونی به پلاک ثبتی شماره 44 فرعی از 2697 اصلی بخش 7 ثبتی تهران به مساحت 97.38 مترمربع به نشانی: تهران، انتهای خیابان پانزده خرداد، غرب به شرق، بعد از پل ری، خیابان ادیب الممالک، کوچه بهجت، پلاک 9، واحد طبقه دوم روی همکف به محل وقوع ملک مراجعه نموده و از آپارتمان مورد تعرفه بازدید بعمل آوردم، لذا با استعانت از خداوند متعال و با عنایت به موقعیت استقرار، مساحت، قدمت و کیفیت ساخت، عرض معبر مجاور و تحقیقات میدانی گزارش کارشناسی بشرح ذیل تقدیم میگردد: 1. مدارک و مستندات ابرازی: 1-1): تصویر سند مالکیت دفترچه ای ابرازی ششدانگ یکدستگاه آپارتمان واقع در طبقه دوم به مساحت 97.38 مترمربع که مقدار 8.10 مترمربع آن بالکن است، قطعه سه تفکیکی باقیمانده پلاک 14 فرعی از 2697 اصلی مورد ثبت شماره 13589 ذیل صفحه 89 دفتر املاک جلد 118 واقع در بخش 7 تهران بانضمام انباری شماره یک در زیرزمین به مساحت 9.45 مترمربع با قدرالسهم از عرصه و مشاعات طبق قانون تملک آپارتمانها انتقالی از منصور شریفی زنجانی که سند مالکیت به نام عباس شریفی فرزند آقا محمد در تاریخ 1372.08.28 ثبت، صادر و تسلیم شده است. 2-1): تصویر نامه شماره 140485601043025212 مورخ 1404.08.14 صادره از حوزه ثبت ملک پیروزی تهران بازگشت بنامه شماره 140468990045716329 مورخ 1404.08.10 شعبه چهارم اجرای احکام مدنی مجتمع شهید باهنر تهران بیان میدارد که مراتب بازداشت پلاک ثبتی 44 فرعی از 2697 اصلی بخش  7 ناحیه 00 مسکونی واقع در طبقه دو به مساحت 97.38 مترمربع با شماره دفتر بازداشتی الکترونیک 140405801043002753 مورد ثبت شماره 13589 در صفحه 89 دفتر 118 دفاتر شرق بخش 7 حوزه ثبت ملک پیروزی تهران مالک خانم مینو شریفی شماره ملی 0010310290 نام پدر منصور مالک 67.5  سهم مشاع از 378 سهم عرصه و اعیان باستثناء بهای 4.125 سهم مالکیت بهای ثمنیه عرصه و اعیان 36 سهم متعلق به سهیلا حق پرست دارای سند مالکیت اصلی با شماره چاپی 219270 سری سال به میزان 67.5 سهم مشاع از 378 سهم عرصه و اعیان با شماره دفتر بازداشتی الکترونیک 140405801043002753 مورد ثبت شماره 13589 در صفحه 89 دفتر 118 دفاتر شرق بخش 7 حوزه ثبت ملک پیروزی تهران مالک خانم صغری وره مهر شماره ملی- نام پدر - مالک 27 سهم مشاع از 378 سهم عرصه و اعیان باستثناء بهای 0.75 سهم مالکیت بهای ثمنیه عرصه و اعیان 36 سهم متعلق به سهیلا حق پرست دارای سند مالکیت اصلی با شماره چاپی 219270 سری سال به میزان 27 سهم مشاع از 378 سهم عرصه و اعیان با شماره دفتر بازداشتی الکترونیک 140405801043002753 مورد ثبت شماره 13589 در صفحه 89 دفتر 118 دفاتر شرق بخش 7 حوزه ثبت ملک پیروزی تهران مالک خانم مهناز شریفی شماره ملی 0015877329 نام پدر منصور مالک 67.5 سهم مشاع از 378 سهم عرصه و اعیان باستثناء بهای 4.125 سهم مالکیت ثمنیه عرصه و اعیان 36 سهم متعلق به سهیلا حق پرست دارای سند مالکیت اصلی با شماره چاپی 219270 سری سال به میزان 67.5 سهم مشاع از 378 سهم عرصه و اعیان به نفع 0 در دفتر بازداشتی و پرونده ثبتی و سند مالکیت قید گردیده است. توضیحات: طبق سوابق دفتر املاک منصور شریفی مالک 192 سهم مشاع از 378 سهم باستثناء بهای ثمنیه عرصه و اعیان 36 سهم از 378 سهم بوده که نامبرده فوت و با ارایه دادنامه حصر وراثت بنام ورثه ایشان که عبارتند از مهناز و مینو شریفی (دختران) و صغری وره مهر (مادر) و سهیلا حق پرست ( همسر مالک بهای ثمنیه عرصه و اعیان ) در سیستم داده آمایی شده است. سابقه پلاک: طبق بخشنامه 23511/91 مورخ 1391.03.03 سازمان ثبت پلاک 14 فرعی به علت باقیمانده به 44 فرعی تغییر یافت. 2- مشخصات ملک: ساختمان اصلی در سمت شرق گذر ( کوچه بهجت ) با پلاک شهرداری 9 واقع گردیده و در 4 طبقه مشتمل بر طبقه زیرزمین ( انباری و موتورخانه )، طبقه همکف و طبقات اول الی دوم روی همکف مشتمل بر 3 واحد مسکونی ( هر طبقه یک واحد مسکونی ) با مصالح آجری و سقف طاق ضربی آهنی با نمای سنگ احداث گردیده است، ساختمان دارای راه پله مشاعی با کفپوش سنگ و پوشش دیوارها کاشی با نرده محافظ آهنی جهت دسترسی عمودی به طبقات بوده و فاقد آسانسور میباشد، ساختمان دارای  درب نفر رو آهنی از راه پله و درب  آهنی از حیاط با کفپوش موزاییک به معبر مجاور میباشد. آپارتمان مورد تعرفه در طبقه دوم سندی واقع گردیده و مشتمل بر درب ورودی دو لنگه چوبی، سالن پذیرایی و دو اتاق خواب با کفپوش پارکت و پوشش دیوارها اندود گچ با رویه رنگ، آشپزخانه با کفپوش سرامیک و پوشش دیوار کاشی دارای کابینت ام دی اف، سرویس بهداشتی ایرانی دارای درب آلومینیوم و حمام دارای توالت فرنگی و درب آلومینیوم با کفپوش سرامیک و پوشش دیوارها کاشی بعلاوه روشویی با درب چوبی میباشد، گرمایش موتورخانه و رادیاتور، سرمایش کولر آبی، دربهای داخلی چوبی و پنجره ها آلومینیومی بوده و واحد مذکور دارای انشعاب برق مستقل و آب و گاز مشترک، آیفون تصویری و یک باب انباری در طبقه زیرزمین همکف بوده و فاقد پارکینگ میباشد، در زمان بازدید واحد مذکور بصورت تخلیه مشاهده گردید. مطابق مندرجات بخش خدمات ملک و شهرسازی سامانه تهران من شهرداری تهران، ملک اصلی با شماره شناسایی 12854005 در زیرپهنه R122-4  و در بافت فرسوده و ناپایدار استقرار دارد. 3- حدود رسیدگی: گزارش کارشناسی در محدوده قرار کارشناسی و به استناد تصاویر اسناد و مدارک ابرازی و موجود در پرونده دادگاه و بازدید  بعمل آمده از ملک و صرفاً جهت بهره برداری شعبه چهارم اجرای احکام مدنی مجتمع قضائی شهید باهنر تهران تنظیم گردیده و قابل استناد و استفاده در سایر مراجع قضائی و یا مراجع دیگر نبوده و بررسی صحت و اصالت مستندات ابرازی، مسئولیت هر گونه ادعای جعل و مخدوش بودن، استعلام ثبتی در خصوص واگذاری ملک یا قسمتی از آن بغیر از طریق قولنامه، وکالتنامه و ... و در رهن یا بازداشت بودن ملک، حقوق اشخاص ثالث یا هر گونه تداخل یا تعارض ثبتی و سندی خارج از صلاحیت اینجانب بوده و مسئولیت آن بر عهده ارائه کننده آن بوده و چنانچه مغایرتی میان اصل اسناد و کپی ها وجود داشته باشد و یا اسناد جدید و قابل قبول دیگری ارائه گردد که در نتیجه گیری حاصله و نظر کارشناسی موثر واقع شود، گزارش کارشناسی حسب الامر مقام محترم قضایی قابل بازنگری بوده و مسئولیتی متوجه این بررسی و نظر کارشناسی نمیباشد. ارزیابی انجام شده، ارزش کارشناسی آپارتمان مورد تعرفه وفق مساحت و منضمات و ملحقات در شرایط کنونی بوده و با توجه به نوسان بازار و تغییر قیمت ها و هر گونه شوک در جهت کاهش یا افزایش در نرخهای بازار خارج از این اظهار نظر کارشناسی بوده و انتظار تغییر قیمت در شرایط کنونی اجتناب ناپذیر است 4. نظر کارشناسی: با ملحوظ داشتن مطالب فوق الذکر و با عنایت به تحقیقات و بررسیهای میدانی، موقعیت استقرار، کاربری مسکونی، مساحت، قدمت حدوداً بیش از 33 سال و کیفیت ساخت، نحوه دسترسی به معابر اصلی، مبتنی بر معاینه محل و پرسش و پاسخ بعمل آمده و با لحاظ کلیه عوامل زمانی و مکانی موثر در ارزیابی و بدون احتساب هر گونه دیون و بدهی احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی، بانکها، امور مالیاتی، تامین اجتماعی و شهرداری و فارغ از هر گونه احراز  مالکیت و انتساب آن به هر شخص حقیقی و حقوقی و در صورت صحت و اصالت اسناد و مدارک ارائه شده و صرفنظر از حقوق اشخاص ثالث و هر گونه جابجایی، تداخل و تعارضات ثبتی و لغزیدگی و در صورتیکه طبق قوانین رسمی کشور، سایر مسائل، سوابق ثبتی، حقوقی و شرعی مرتبط منعی جهت نقل و انتقال قطعی سند مالکیت ملک ( عین و منافع ملک ) مورد ارزیابی نداشته و بلامعارض باشد، ارزش کارشناسی مزایده ششدانگ عرصه و اعیان آپارتمان مسکونی به پلاک 44 فرعی از 2697 اصلی، قطعه سوم تفکیکی بخش 7 حوزه ثبت ملک پیروزی تهران به مساحت 97.38 مترمربع واقع در طبقه دوم سندی بانضمام یک باب انباری در طبقه زیرزمین (فاقد پارکینگ) با قدرالسهم از عرصه و سایر مشاعات و مشترکات طبق قانون تملک آپارتمانها و آئین نامه اجرایی آن واقع در آدرس موصوف به شرح توضیحات فوق الذکر در شرایط حاضر مبلغ 79.500.000.000 ریال معادل هفت میلیارد و نهصد و پنجاه میلیون تومان و ارزش کارشناسی دو دانگ مشاع از ششدانگ آپارتمان مذکور مبلغ 26.500.000.000 ریال معادل دو میلیارد و ششصد و پنجاه میلیون تومان ارزیابی و اعلام میگردد. مزایده پلاک ثبتی از قیمت پایه کارشناسی بشماره حراج 3005106425000086 بتاریخ 1405/06/15 راس ساعت 8 صبح الی 12 از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بنشانی ذیل برگزار میگردد. ضمنا صرفا متقاضی مزایده ی پلاک ثبتی و ملک می بایست بمحض دریافت پیامک وقت مزایده جهت دریافت نامه کلانتری و الصاق آگهی روی ملک به واحد مزایده مراجعه و پاسخ نامه کلانتری را تا قبل از روز مزایده به این واحد تحویل نمایند. برنده مزایده میبایست 10 درصد مبلغ پیشنهادی را یوم مزایده از طریق سامانه ستاد و الباقی 90 درصد را ظرف مدت سی روز پرداخت نماید درغیراینصورت ده درصد پرداختی وی بنفع صندوق دولت ضبط میگردد . وفق ماده 127 قانون اجرای احکام مدنی محکوم له نیز میتواند مثل سایرین در مزایده شرکت نماید . https:\\setadiran.ir دادورز اجرای احکام شعبه 4 اجرای احکام مدنی مجتمع شهید باهنر تهران - سمیه احمدی تهران - فلکه چهارم تهرانپارس - مجتمع قضایی شهید باهنر

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 9309980243402002

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

اطلاعات کارفرمای مزایده

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش سهم الارث دو دانگ مشاع از ششدانگ آپارتمان مسکونی پلاک ثبتی 44 فرعی از 2697 اصلی.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.