مزایده فروش ششدانگ آپارتمان مسکونی ۵۴٫۶۴ مترمربعی، پلاک ثبتی ۶۱۸۵۸ فرعی از ۳۵۲۶ اصلی، واقع در طبقه دوم خیابان یوسفآباد تهران، به ارزش پایه ۱۶۴ میلیارد ریال بابت اجرای حکم محکومیت مالی.
موضوع آگهی:
در راستای اجرای مفاد اجرائیه شماره 140468420001698508 صادره ازشعبه 211 دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید مفتح تهران له محسن امینی فرزند احمد علیه آرش صلاحی فرزند حبیب اله که محکوم هستند به پرداخت مبلغ 25/213/510/000 ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 1/260/675/500 ریال بابت نیم عشردولتی حسب تقاضای محکوم له مال تعرفه شده از سوی محکوم علیه به شرح یک دستگاه آپارتمان مسکونی به پلاک ثبتی 61858 فرعی از 3526 اصلی مفروز و مجزا شده از 8682 فرعی از اصلی مذکور بخش 3 حوزه ثبت ملک ولیعصر تهران توقیف و سپس به هیئت کارشناسی ارجاع و نظریه به طرفین ابلاغ و مصون از تعرض مانده و مقرر گردید شش دانگ ملک مذکور از طریق مزایده به قیمت 164.000.000.000 ریال شانزده میلیارد و چهار صد میلیون تومان به فروش برسد نظریه کارشناسی به شرح ذیل است احتراماً بازگشت به ابلاغ قرار کارشناسی کلاسه پرونده 0401949 و شماره پرونده 140468920005739806 در خصوص ارزیابی پلاک ثبتی 61858 فرعی از 3526 اصلی مفروز و مجزا شده از 8682 فرعی از اصلی مذکور بخش 3 حوزه ثبت ملک ولیعصر تهران به آدرس تهران یوسف آباد خیابان 21 کوچه شهید تهرانی پلاک 26 و 28 طبقه دوم ضمن مراجعه به اسناد موجود و بازدید از ملک گزارش کارشناسی به شرح ذیل تقدیم حضور می گردد محکوم له محسن امینی فرزند احمدمحکوم علیه: آرش صلاحی فرزند حبیب اله الف اسناد و مدارک سند تک برگی ملک مشخصات ثبتی ملک به شرح ذیل می باشد عرصه و اعیان یک دستگاه آپارتمان مسکونی به شماره 61858 فرعی از 3526 اصلی قطعه 3 تفکیکی مفروز و مجزی شده از 8682 فرعی از اصلی مذکور بخش 3 حوزه ثبت ملک ولیعصر تهران استان تهران به مساحت 54 64 پنجاه و چهار متر مربع و شصت و چهار دسیمتر مربع، واقع در طبقه دوم که 5 41 پنج متر مربع و چهل و یک دسیمتر مربع آن پیشرفتگی است با حدود اربعه شمالا در چهار قسمت که قسمت دوم آن غربی است اول دیواریست بطول 5 25 پنج متر و بیست و پنج سانتیمتر به قطعه یک تفکیکی سابق شماره 8628 فرعی دوم دیواریست بطول 1 80 یک متر و هشتاد سانتیمتر به پلاک 3526/8638 سوم دیواریست بطول 2 04 دو متر و چهار سانتیمتر به راه پله و آسانسور مشاعی چهارم درب و دیوار است بطول 4 95 چهار متر و نود و پنج سانتیمتر به راه پله و آسانسور مشاعی پنجم دیواریست بطول 0 25 بیست و پنج سانتیمتر به راه پله و آسانسور مشاعی ششم دیواریست بطول 1 67 یک متر و شصت و هفت سانتیمتر به راه پله و آسانسور مشاعی غربا دیوار و پنجره است بطول 3 19 سه متر و نوزده سانتیمتر به فضای حیاط مشاعی سقف با کف طبقه سه اشتراکی است و کف با سقف طبقه یک اشتراکی است مشخصات منضمات ملک انباری مسکونی قطعه سه تفکیکی به مساحت 24 43 بیست و چهار متر مربع و چهل و سه دسیمتر مربع واقع در سمت شمال غربی زیرزمین 2مشخصات مالکیت مالکیت آقای بابک گوهری فرزند عزت به شماره ملی 0040251306 بعنوان مالک شش دانگ عرصه و اعیان موضوع سند مالکیت اصلی به شماره چاپی 399626 سری د سال 94 صادر گردیده است ب مشخصات فنی و وضع موجودآپارتمان مذکور در ساختمانی شامل 3 طبقه مسکونی طبقات اول دوم و سوم طبقه همکف تجاری و دو طبقه زیرزمین واقع گردیده که طبقات مسکونی تک واحدی و آپارتمان مورد کارشناسی در طبقه دوم قرار دارد مشخصات کلی ساختمان با قدمت حدودا 12 ساله بصورت نمای ترکیب سنگ و آجر دارای آسانسور راه پله مشاعی با کف سنگ و پوشش دیوار با اندود گچ و رنگ می باشد این آپارتمان دارای یک اتاق خواب سالن پذیرایی آشپزخانه سرویس بهداشتی ایرانی، فرنگی و حمام می باشد.پوشش کف واحد با سرامیک و پوشش دیوار و سقف با اندود گچ و رنگ پوشش کف و دیوار سرویس بهداشتی بصورت کاشی و سرامیک آشپزخانه دارای کابینت ام دی اف و گاز رومیزی و هود، پنجره ها بصورت UPVC و درب ورودی ضد سرقت می باشد همچنین انشعابات برق و گاز واحدها بصورت مستقل و انشعاب آب مشاع می باشد ملک موضوع کارشناسی دارای یک قطعه انباری سندی در زیرزمین 2 و فاقد پارکینگ است بنا براظهار ملک مذکور تا تاریخ 1405/05/20 تحت اجاره شخص ثالث می باشد ج حدود رسیدگی چنانچه پس از تسلیم این گزارش و ارائه نظریه کارشناسی به شعبه مدارک و مستندات و اطلاعات جدیدی ارائه گردد که درنتیجه گیری حاصله و مفاد نظریه کارشناسی صادره موثر واقع شود از این بابت مسئولیتی متوجه این نظریه نبوده و رسیدگی به آنها خارج از حدود و شمول اقدامات انجام شده می باشدکه درصورت لزوم و صلاحدید و صدور دستور آن مقام محترم قضایی و پس از اجرای تشریفات قانونی قابل بررسی و اظهارنظر مجدد و ارائه گزارش تکمیلی خواهد بود رسیدگی های بعمل آمده و نظریه کارشناسی ارائه شده مبتنی بر مفاد قرار کارشناسی اسناد و مدارک ابرازی و چهارچوب قوانین، ضوابط و مقررات حاکم و عرف جاری بوده و مسئولیت صحت، اصالت و جامعیت آنها برعهده ارائه دهندگان است و کنترل موارد فوق خارج ازصلاحیت کارشناسی اینجانبان می باشد مسئولیت هرگونه ادعای جعل و مخدوش بودن یا نابرابری مدارک ابرازی نسخ اصلی و رونوشتها و انکار و تردید به دلایل یا اسناد ارائه شده متوجه ابرازکننده مدارک اطلاعات و دلایل می باشد و کنترل این موضوع نیز از صلاحیت کارشناسی اینجانبان خارج می باشد د ارزیابی با عنایت به موارد مطروحه در بند ج، جهت تعیین بهای آپارتمان شامل عرصه و اعیان و با عنایت به موقعیت مساحت تراکم کیفیت مصالح قدمت بنا و سایر عوامل دخیل در ارزیابی و با فرض عدم درگرو بودن و نداشتن بدهی و منع معامله با اشخاص حقیقی و حقوقی و درصورت بلامانع و بلامعارض بودن ارزش ششدانگ آپارتمان پلاک ثبتی 61858 فرعی از 3526 اصلی به مساحت 54 64 پنجاه و چهار متر مربع و شصت و چهار دسیمتر مربع به انضمام یک انباری به تقویم روز مبلغ 164.000.000.000 ریال شانزده میلیارد و چهار صد میلیون تومان برآورد و پیشنهاد می گردد.هزینه های مربوط به انتقال اجرائی و مزایده بر عهده محکوم علیه می باشد با توجه به مراتب فوق وقت مزایده مورخ 1405/06/11ساعت 08:00 الی12:00 صبح تعیین و محل برگزاری مزایده ؛سامانه تدارکات الکترونیک دولت www.setadiran.ir متقاضیان شرکت کننده در مزایده میتوانند 5 روز قبل از موعد مزایده به واحد مزایده اجرای احکام مجتمع قضائی شهید مفتح مراجعه تا موجبات بازدید از مال مورد مزایده در ساعات اداری فراهم گردد.
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140468920005739806
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش ششدانگ آپارتمان مسکونی ۵۴٫۶۴ مترمربعی، پلاک ثبتی ۶۱۸۵۸ فرعی از ۳۵۲۶ اصلی، واقع در طبقه دوم خیابان یوسفآباد تهران، به ارزش پایه ۱۶۴ میلیارد ریال بابت اجرای حکم محکومیت مالی.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



