مزایده فروش مشاعی ۰٫۳۹۷ دانگ از ۶ دانگ ملک ویلایی چهارطبقه به مساحت عرصه ۳۲۰٫۴۹ مترمربع در نیشابور، با قیمت پایه ۳۵۰ میلیارد ریال، در تاریخ ۱۴۰۵/۰۶/۰۴.
موضوع آگهی:
( آگهی مزایده مرحله اول) نظر به اینکه در پرونده 0500269 این شعبه محکوم علیه علیرضا معین فرد محکوم است به پرداخت مبلغ 22.071.912.488 ریال بابت اصل خواسته در حق محکوم له حجت اله صفائی و پرداخت مبلغ 1.103.595.624 ریال بابت هزینه اجرایی در حق دولت و در جهت وصول محکوم به ملک به شرح ذیل توقیف و کارشناسی گردیده است: ملک فوق در حال حاضر بصورت ویلایی به مساحت عرصه 320.49 متر مربع بوده همچنین با مراجعه به شهرداری نیشابور اعیان ملک در چهار طبقه نما سنگ شامل زیر زمین به مساحت 137.39 متر مربع کف وبدنه سنگ وسرامیک،همکف به مساحت 284.20 متر مربع بصورت استخر و سونا وجکوزی ،کف و بدنه سرامیک و کاشی و اول و دوم بصورت دوبلکس به مساحت 411.17 متر مربع در حد نازک کاری (به مساحت کل 832.76 متر مریع) بصورت سقف کناف . بدنه گچ و سرامیک که کل مجموعه در حال حاضر تحت تصرف آقای علیرضا معین فرد می باشد و عملا ملک از حالت آپارتمانی خارج شده است می باشد همچنین ملک فوق دارای رای تجدید نظر تخریب و جریمه به شماره 1402/12/3/18182مورخ 1403/12/2 به میزان 162/8 متر مربع تخریب و72/4 متر مربع جریمه بوده که پس از کسر مقدار تخریبی مساحت باقی مانده 742/36 متر مربع می باشد لذا با توجه به مساحت زمین ومقدار باقی مانده اعیان پس از تخریب (742/36 متر مربع )وبدون در نظر گرفتن دیونی که ممکن است وجود داشته باشد نظیر بدهی به شهرداری و اداره مالیات و .... قیمت کارشناسی مبلغ سیصد و پنجاه میلیارد ریال می باشد . لذا برای فروش ملک تاریخ مزایده مرحله اول برای مورخه 1405/06/04 از ساعت 8 الی 12 صبح تعیین می گردد . مزایده به صورت مشاع به میزان محکوم به و هزینه اجرایی و باقی مانده خسارت تاخیر که متعاقبا محاسبه می گردد (فعلا مبلغ 23.175.508.112 معادل 0.397 دانگ مشاع از 6 دانگ) انجام خواهد شد . مزایده ملک مذکور با قیمت پایه کارشناسی شده به شماره حراج 3005107161000079 در سامانه تدارکات الکترونیک دولت آغاز و وفق ماده 128 قانون اجرای احکام مدنی با بالاترین قیمت پیشنهادی به فروش خواهد رسید. بدیهی است برنده مزایده بایستی وفق ماده 129 قانون مذکور حداقل 10 درصد بهای مال مورد مزایده را فی المجلس به حساب سپرده این دادگستری واریز نماید (که در صورت انصراف به نفع دولت ضبط می گردد) و الباقی را حداکثر طی یک ماه پرداخت نماید. تنظیم سند ملک بنام خریدار وفق ماده 134 قانون مذکور پس از پرداخت کل بهای آن انجام خواهد شد. لذا افرادی که متقاضی خرید باشند می توانند 5 روز قبل از تاریخ مزایده جهت بازدید و کسب اطلاع به واحد مزایده دادگستری نیشابور مراجعه و متقاضیان خرید در وقت تعیین شده فوق به سامانه مذکور مراجعه نمایند. کلیه هزینه های مزایده اعم از انتقال، تنظیم سند، عوارض و.... بر عهده محکوم علیه می باشد. ضمناً این شعبه هیچ تعهدی در خصوص تخلیه، تفکیک و تحویل ملک فوق ندارد . روح اله بلبلی -دادورز اجرای احکام مدنی دادگستری نیشابور
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140325920007698501
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش مشاعی ۰٫۳۹۷ دانگ از ۶ دانگ ملک ویلایی چهارطبقه به مساحت عرصه ۳۲۰٫۴۹ مترمربع در نیشابور، با قیمت پایه ۳۵۰ میلیارد ریال، در تاریخ ۱۴۰۵/۰۶/۰۴.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



