مزایده فروش ملک نسقی در رشت از طریق سامانه ستاد ایران جهت وصول محکوم به.
موضوع آگهی:
بسمه تعالی در راستای اجرای پرونده 030966 این اجرا در نظر دارد ملک نسقی و با مشخصات ذیل را از طریق مزایده در تاریخ 1405/06/14 از طریق سامانه ستاد ایران جهت وصول محکوم به به فروش برساند .از متقاضییان دعوت می شود با ثبت نام و حضور در سامانه ستاد ایران جهت خرید از ساعت 8 الی 12 یوم مذکور پیشنهادات خود را رائه نمایند. شماره مزایده در سامانه ستاد ایران:3005107517000067 نظریه کارشناس: در اجرای قرار کارشناسی صادره در پرونده140334920001081163 و عطف به ابلاغیه شماره 140534100005456266 مورخ 1405/02/23 با موضوع دعوی خانم حلیمه حسننژاد علیه خانم گلی نصیری ، مبنی بر تامین خواسته و مطالبه مهریه ، اینجانب کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان پس از مطالعه مدارک و بازدید میدانی از ملک واقع در رشت، بلوار شهید بهشتی، جماران، چهار راه بصیری، کوچه آزاده ،کدپستی 4196734148 ، نظریه کارشناسی خود را تنظیم و به شرح ذیل تقدیم میدارم. گزارش کارشناسی : برابر مبایعه نامه عادی ابرازی مورخ 1386/11/ تنظیم شده در «بنگاه معاملاتی و مستغلاتی نظری » 12 ملک مورد نظر به صورت نسقی بوده و دارای پلاک ثبتی 12/42 واقع در بخش 4 رشت است. موضوع معامله: ششدانگ یک باب ساختمان (خانه) به مساحت کل عرصه 50 متر مربع ساختمان دو طبقه، دارای یک خواب، هال، آشپزخانه با کابینت، سرویس بهداشتی، امتیازات آب، برق، گاز و تلفن. فروشندگان ( آقای ابوالقاسم زاهدی توسروندانی و خانم فاطمه جعفری خشکرودی) و خریدار (آقای حسن ابراهیمیعرقطو) میباشند. نتیایج بازدید میدانی : در روز بازدید مشاهده گردید ملک تعرقه شده عبارت است از یک باب منزل مسکونی یک طبقه روی همکف یک واحدی که در طبقه همکف مشتمل بر پارکینگ و در طبقه اول مشتمل بر یک واحد مسکونی میباشد. بنای طبقه اول مشتمل بر یک اتاق خواب و سالن پذیرایی و آشپزخانه و سرویس بهداشتی بوده و دارای نمای سنگ، سقف با ابزار زنی گچبری، آشپزخانه با کابینت فلزی و امتیازات کامل (آب، برق، گاز ) است. لازم به ذکر است کف سالن در وضعیت سیمانی و فاقد پوشش نهایی مشاهده شد. نظریه کارشناسی : با عنایت به جمیع جهات فوقالذکر و در نظر گرفتن عوامل موثر در قیمت نظیر مساحت عرصه، وضعیت ثبتی، میزان استهلاک اعیانی، نرخ روز معاملات منطقه جماران رشت و پتانسیل نوسازی و بافت املاک مجاور ، ارزش کل ششدانگ عرصه و اعیانی به انضمام ارزش کلیه امتیازات منصوبه و کلیه حقوق متعلقه و متصوره به مبلغ : 22/000/000/000 ریال ( بیست و دو میلیارد ریال) ارزیابی میگردد. مدیر دفتر شعبه سوم اجرای احکام مدنی دادگستری شهرستان رشت -پوریا بلدار
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140334920001081163
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش ملک نسقی در رشت از طریق سامانه ستاد ایران جهت وصول محکوم به.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



