مزایده فروش موتور توقیف شده به ارزش ۵۵۰,۸۰۰ دلار در راستای پرونده اجرایی شعبه اول اجرای احکام مدنی تهران.
موضوع آگهی:
آگهی مزایده در راستای پرونده اجرایی کلاسه 0400416 شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی تخصصی تجاری رسیدگی به دعاوی تهران؛ محکوم علیه شرکت تابان کیش شناسه ملی 10862003812 محکوم است به پرداخت مبلغ 266382دلار امریکا معاد ل مبلغ 498400722000ریال به نرخ روز محاسبه در تاریخ 1405/05/25 مبلغ 9704529036ریال هزینه دادرسی و کارشناسی و حق الوکاله وکیل در حق محکوم له شرکت نافکا و از بابت نیم عشر دولتی به مبلغ 25405262551 ریال محکوم می باشد که با توجه به درخواست وکیل محکوم له خانم الهه احمدی مبنی بر توقیف و کارشناسی و مزایده، اموال منقول بشرح نظریه های کارشناسی که نزد شخص ثالث توقیف گردیده و پس از ارجاع به کارشناسی وصول و به طرفین ابلاغ گردیده که مصون از اعتراض مانده استو بشرح ذیل می باشد گزارش کارشناسی با توجه به توضیحات در نظریه ها و کمبود بیش از 20 قطعه مهم مشخص شده در لیست شرکت فارسکو، در حال حاضر موتور با شماره سریال 696360 با وضعیت موجود به مبلغ 550800 دلار پانصدو پنجاه هزار و هشتصد دلار ارزیابی می گرد باتوجه به تبصره ذیل ماده 19 قانون کارشناسان مصوبه مجلس شورای اسلامی، این نظریه از تاریخ صدور حداکثر به مدت شش ماه دارای اعتبارمی باشد. لذا در مورخ 1405/06/21 از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر از طریق مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به نشانی www.SETADIRAN.IR به فروش می رسد تا از قیمت پایه کارشناسی شده بمبلغ 550800دلار امریکا آغاز و به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته می شود ده درصد مبلغ پایه از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی توسط خریدار واریز و مابقی ثمن را، برنده مزایده می بایستی حداکثر ظرف مهلت یکماه از تاریخ برگزاری مزایده تودیع نموده و قبض آن را به این اجرا تسلیم نماید، در غیر اینصورت ده درصد دریافتی به نفع دولت ضبط خواهد شد و مزایده برای یکبار دیگر تجدید خواهد شد هزینه نقل و انتقال بر عهده خریدار می باشد. دادورز واحد اجرای احکام مدنی شعبه اول اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی تخصصی رسیدگی به دعاوی تجاری تهران
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140368920003262163
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش موتور توقیف شده به ارزش ۵۵۰,۸۰۰ دلار در راستای پرونده اجرایی شعبه اول اجرای احکام مدنی تهران.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



