مزایده فروش یکدستگاه خودرو هیوندای AVANTE-XD سفید رنگ مدل 1395 به مبلغ پایه 16/500/000/000 ریال.
موضوع آگهی:
شماره آگهی140503901015000511: تاریخ آگهی1405/05/28: شماره پرونده140204001015013389: صفحه 1از 2
آگهی مزایده اتومبیل
آگهی مزایده مال منقول پرونده اجرایی کلاسه) 140213389خودرو (به موجب پرونده اجرایی کلاسه فوق ششدانگ یکدستگاه خودرو سیستم هیوندای تیپ AVANTE-XDتیپ دو
رنگ سفید دوپوششه حجم موتور 1400سی سی شماره موتور G4GCA848995شماره تنهNA6NG
3312BC110665ظرفیت جمعا 4نفر تعداد سیلندر 4تعداد محور 2تعداد چرخ 4سال تولید 1395به
شماره انتظامی 575-55ق 63متعلق به آقای سیدکمال سیدی بدهکار پرونده اجرایی کلاسه 140213389
که درقبال بدهی وی ناشی از سند ازدواج: شماره سند ، 7008: تاریخ سند ، 1384/02/23: دفترخانه
صادر کننده: دفترخانه ازدواج شماره 147و طلاق شماره 60شهر تهران استان تهران بموجب نامه شماره
1403/04/10: 140398601015006241پلیس راهور بازداشت سندی وطی نامه شماره
140398601015009671مورخ 1403/05/28توقیف فیزیکی گردیده و در نشانی تهران-پارکینگ 585
مرزداران -بعد از ایستگاه متروی یادگار امام متوقف گردیده است و طبق نظریه کارشناس رسمی دادگستری
مورخه 1405/04/29خودرو از لحاظ وضعیت ظاهری تقریبا سالم وضعیت لاستیک ها حدود 70درصد و
در حال حاضر صرفا باتری فعال ندارد وموتور خاموش وبدلیل عدم وجود سوییچ امکان رویت میزان کارکرد
آن وجود نداشت ،سپرها دارای خط وخش میباشد .که به مبلغ 16/500/000/000ریال) شانزده میلیارد
وپانصد میلیون ریال (ارزیابی شده و از ساعت 9الی 12روز سه شنبه مورخ 1405/06/10در محل
اداره پنجم اجرای اسناد رسمی تهران به نشانی خیابان قائم مقام فراهانی پایین تر از بهشتی کوچه میرزا
حسنی ازطریق مزایده به فروش می رسد مزایده از مبلغ 16/500/000/000ریال) شانزده میلیارد
وپانصد میلیون ریال (شروع و به بالاترین قیمت پیشنهادی فروخته خواهد شد .مزایده حضوری است و شرکت
در جلسه مزایده برای عموم آزاد و منوط به پرداخت) 10ده (درصد از مبلغ پایه کارشناسی به حساب سپرده
ثبت و تحت شناسه واریز اعلامی و حضور خریدار یا نماینده قانونی او در جلسه مزایده است .لذا خریدار و
یا خریداران می بایست تا قبل از شروع وقت مزایده اصل فیش واریزی مبلغ ودیعه ده درصد به نام خود را
به همراه درخواست کتبی به واحد اجرا تسلیم و ثبت نمایند .ضمناً برنده مزایده مکلف است مابه التفاوت مبلغ
فروش را ظرف مدت پنج روز از تاریخ مزایده به حساب صندوق ثبت تودیع نماید و در صورتی که ظرف
مهلت مقرر ،مانده فروش را به حساب سپرده ثبت واریز نکند ،مبلغ مذکور قابل استرداد نبوده و به حساب
خزانه واریز خواهد شد .در این صورت عملیات فروش از درجه اعتبار ساقط و مزایده تجدید میگردد و هزینه
های قانونی برابر مقررات وصول خواهد شد .این آگهی پس از تایید نهائی فرآیند مزایده و ارسال آگهی در
سایت آگهی های سازمان ثبت قرار خواهد گرفت و به منزله انتشار آگهی در روزنامه کثیرالانتشار محلی
است و برابر نامه شماره 140505001015011476مورخه 1405/05/19بستانکار مال مورد مزایده
دارای بیمه نمی باشد.
تاریخ انتشار در سایت آگهی های سازمان ثبت: 1405/05/28
ثبت کننده: معصومه زینیوند مقدم
خیابان شهید دکتر بهشتی -خیابان قائم مقام فراهانی کوچه میرزاحسنی پلاک 3طبقه همکف
شماره آگهی140503901015000511: تاریخ آگهی1405/05/28: شماره پرونده140204001015013389: صفحه 2از 2
آگهی مزایده اتومبیل
ثبت کننده: معصومه زینیوند مقدم
خیابان شهید دکتر بهشتی -خیابان قائم مقام فراهانی کوچه میرزاحسنی پلاک 3طبقه همکف
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده فروش یکدستگاه خودرو هیوندای AVANTE-XD سفید رنگ مدل 1395 به مبلغ پایه 16/500/000/000 ریال.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



