مزایده ملک مسکونی واقع در شاهین شهر، خیابان شهید بهشتی، فرعی 12 غربی، پلاک 3، مجتمع عرفان، طبقه همکف، واحد 1.
موضوع آگهی:
آگهی مزایده مال غیر منقول بسمه تعالی .در پرونده 0400254 اجرایی شعبه اول اجرای احکام حقوقی دادگستری شاهین شهر آقای آرش رستمی نیکو فرزند رستم محکوم به پرداخت مبلغ 4/020/000/000 ریال بابت محکوم به در حق محکوم له آقای پرویز حیدری و مبلغ 71/000/000 ریال بابت مابقی دستمزد کارشناس ( آقای محسن رضائیان) و پرداخت مبلغ 1/800/000 ریال بابت حق الاجرای دولتی در حق صندوق دولت شده است که شخص ثالث به هویت خانم ژیلا ریاحی زاده جهت ضمانت از اعسار محکوم علیه ملک خورا به شماره ثبتی 406/23253 معرفی نمود پس از بطلان اعسار و دستور استیفای وثیقه مقرر شد ملک موصوف به مزایده گذاشته شود که حسب استعلام واصله از اداره ثبت اسناد و املاک به شماره 5730 مورخ 1404/05/19 ششدانگ پلاک فوق در مالکیت رسمی ضامن بوده و طی نامه 8265 مورخ 1404/05/19 این شعبه به نفع محکوم له توقیف شده است طبق نظریه شماره 6081 مورخ 1405/03/10 کارشناس دادگستری ملک به آدرس شاهین شهر، خیابان شهید بهشتی (مخابرات)، فرعی 12 غربی، پلاک 3، مجتمع عرفان، طبقه همکف، واحد 1، کدپستی 8314685764 ساختمانی 24 واحدی با موقعیت شمالی و کاربری مسکونی و شامل دو بلوک می باشد که بلوک جنوبی پنج طبقه است. آپارتمان معرفی شده در قسمت شمال شرقی از طبقه همکف بلوک جنوبی واقع شده است. نمای خارجی ساختمان سنگی، و درها و پنجره ها آهنی می باشد. این ساختمان با اسکلت بتنی و دیوارهای آجری بنا شده و دارای آسانسور است. کاربری زیرزمین پارکینگ بوده و نمای داخلی آن برای کف موزائیک، برای بدنه سرامیک و برای سقف، اندود گچی رنگ آمیزی شده می باشد. کف و بدنه راهرو و لابی سنگ و نمای سقف، اندود گچی رنگ آمیزی شده است. آپارتمان مورد نظر دارای سه اتاق خواب و بالکن مسقف بوده و نمای داخلی آن برای سالن شامل سرامیک برای کف، اندود گچی رنگ آمیزی شده برای بدنه؛ و اندود و ابزار گچی رنگ آمیزی شده برای سقف است. نمای داخلی اتاق های خواب شامل موزائیک برای کف و اندود گچی رنگ آمیزی شده برای سقف و بدنه است. کف و بدنه آشپزخانه سرامیک، سقف اندود و ابزار گچی رنگ آمیزی شده، و کابینت ها ام دی اف می باشد. بدنه و کف سرویس ها کاشی و سرامیک است. سیستم سرمایشی کولرآبی و سیستم گرمایشی بخاری گازی می باشد. درهای داخلی چوبی و آیفون تصویری بوده و ملک دارای انشعابات آب و گاز مشترک و برق مجزا به اضافه تلفن ثابت است. قدمت بنا حدود بیست سال می باشد. برابر مدارک ارائه شده این آپارتمان دارای سند دفترچه ای به شماره پلاک ثبتی 23253 فرعی از 406 اصلی مفروز و مجزی شده از 439 به شماره ثبت 121721 در صفحه 174 دفتر 553 املاک واقع در بخش 16 ثبتی اصفهان بوده که مساحت آن 135/57 مترمربع می باشد. طبق مندرجات سند، مالکیت شش دانگ اعیانی آن متعلق به خانم ژیلا ریاحی زاده قلعه تکی است. همچنین این واحد مسکونی دارای پارکینگ به شماره پلاک 23306 فرعی به مساحت 15 مترمربع و انباری به شماره پلاک 23281 فرعی به مساحت 3/69 مترمربع هر دو واقع در طبقه زیرزمین به اضافه قدرالسهم و قدرالحصه از عرصه مشاعی و مشاعات می باشد. برابر مندرجات سند، این آپارتمان از شمال به حیاط مشاعی، از شرق در چهار قسمت به پلاک مجاور و داکت، از جنوب در چهار قسمت به حیاط مشاعی و از غرب در هشت قسمت به حیاط مشاعی، راهرو، راه پله مشاعی و آسانسور محدود است. حقوق ارتفاقی برای انباری دارای حق عبور از پارکینگ اختصاصی 23305 می باشد. برابر استعلام و مکاتبات ثبتی مضبوط در پرونده، ملک دارای بازداشتی می باشد. در نهایت پس از بررسی های لازم و مطالعه مدارک و مستندات ارائه شده؛ ارزش روز آپارتمان فوق الذکر برای زمان مباشرت به ارزیابی با توجـه به محل، موقعیت، وضـعیت، قدمت، مساحت عرصه، متراژ زیربنا، نوع مصالح به کار رفته، کیفیت ظاهری، کاربری، شرایط عرضه و تقاضا و در نظـر گرفتـن سایر موارد مـوثر و بدون در نظر گرفتن هرگونه دیون و تعهدات احتمالی، بازداشتی و امثالهم و همچنین صرفه نظر از احراز مالکیت و انتساب آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی، برابر 65/800/000/000 ریال معادل شش میلیارد و پانصد و هشتاد میلیون تومان برآورد و اعلام می گردد. و نظریه ارزیابی مصون از ایراد و اعتراض بوده و وضعیت ملک در اجرای ماده 111 قانون اجرای احکام مدنی بررسی شده که طبق گزارش مورخ 1405/02/19 مامور اعزامی به محل ملک در تصرف ضامن بوده و ملک موقت به ایشان تحویل شده و در اجرای ماده 51 قانون فوق الذکر با توجه به میزان طلب محکوم له و احتساب حق الاجرا و هزینه کارشناسی ( مجموعاً به مبلغ 4/092/800/000 ریال) مقدار 0/373 دانگ (سیصد و هفتاد و سه هزارم دانگ ) از ششدانگ با مبلغ پایه 4/092/800/000 ریال در روز چهارشنبه مورخ 1405/05/14 از ساعت08:00 تا ساعت11:00صبح در سامانه ستاد به نشانی www.setadiran.ir ( سامانه تدارکات الکترونیکی دولت)در قسمت مزایده های حراج دستگاه های اجرایی و تحت عنوان مزایده های قوه قضائیه به فروش می رسد. قیمت پایه از بهای ارزیابی شده شروع و به کسانی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نمایند فروخته خواهد شد، در اجرای قانون بودجه 1402 اشخاص برای شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد قیمت باید ده درصد قیمت مقرر در مواد (73) تا (75) قانون اجرای احکام مدنی را به عنوان تضمین نقدی شرکت در مزایده، به حسابی که توسط سامانه تدارکات الکترونیکی دولت(ستاد)مشخص شده است تسلیم نمایند در این صورت نیازی به پرداخت بهاء موضوع ماده (129) قانون اجرای احکام مدنی نیست ، برنده مزایده مکلف است حداکثر تا یک ماه نسبت به پرداخت باقیمانده ثمن معامله اقدام نماید در غیر این صورت 10 در صد اولیه به نفع دولت ضبط و مزایده تجدید خواهد شد متقاضیان در صورت تمایل می توانند پنج روز قبل از موعد مزایده به این اجرا مراجعه تا ترتیب بازدید آنان داده شود، متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و نحوه شرکت در مزایده های قوه قضاییه در سامانه ستاد به سربرگ آموزش (مستندات مزایده های قوه قضاییه)در سایت ستاد مراجعه نموده و همچنین با شماره 1456 تماس حاصل نمایند، هزینه نقل و انتقال برعهده خریدار خواهد بود. دادورز اجرای احکام مدنی دادگستری شاهین شهر/علی اکبر اسکندری
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140409920001444057
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده ملک مسکونی واقع در شاهین شهر، خیابان شهید بهشتی، فرعی 12 غربی، پلاک 3، مجتمع عرفان، طبقه همکف، واحد 1.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



