مزایده نیم دانگ خودرو میتسوبیشی اوتلندر مدل ۲۰۱۷ به مبلغ پایه ۳/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
موضوع آگهی:
*** آگهی مزایده اموال منقول *** در راستای اجرای مفاد اجرائیه شماره 140268420000543155 صادره ازشعبه 210 دادگاه عمومی حقوقی مجتمع قضایی شهید مفتح تهران له نهال علی پور و علیه فرید سبزی بایقرا که محکوم به پرداخت 3/500/000/000 ریال بابت محکوم به اموال محکوم علیه به شرح میتسوبیشی اوتلندر ، مدل 2017 ،رنگ مشکی متالیک ، نوع سو خت بنزین تعدادسیلندر 4 شماره انتظامی 634«62 ایران20 شماره موتور K62384 شماره شاسی Z001804 . توقیف و سپس به کارشناس ارجاع و نظریه به طرفین ابلاغ و مصون از تعرض مانده و مقرر گردید نیم دانگ از ششدانگ خودرو از طریق مزایده به قیمت 3/500/000/000ریال به فروش برسد نظریه کارشناسی به شرح ذیل است : احتراما بازگشت به قرار صادره به شماره بایگانی : 0300399 در خصوص ارزیابی خودرو میتسوبیشی اوتلندر ضمن مطالعه پرونده بعد از هماهنگی با خواهان از خودرو با مشخصات ذیل در محل خیابان جلال پارکینگ استقلال غرب (انتقال از پارکینگ نیایش) بازدید به عمل آمد که نظریه کارشناسی به شرح زیر اعلام می گردد:1-مشخصات وسیله نقلیه: نوع کاربری: سواری-کار سیستم: میتسوبیشی تیپ: OUTLANDER AT مدل: 2017 رنگ: مشکی متالیک شماره موتور: TK6238 شماره شاسی: JMBXTGF3WHZ001804 پلاک: 20 634 ن 62 -وضعیت خودرو در زمان بازدید:در تاریخ 1404/11/19 از خودرو فوق الذکر در محل پارکینگ استقلال غرب بازدید شد از لحاظ بدنه از چند نقطه خط و خش دارد باطری ندارد موتور در حالت خاموش بازدید شد. داخل خودرو گرد و خاک دارد لاستیکها در مجموع 50 درصد سالم می باشند.3- نظریه کارشناسی(ارزیابی):با توجه به استعلام قیمت روز خودرو وضعیت بدنه و فنی خودرو ارزیابی مبلغ: 42.000.000.000 ریال معادل چهار میلیارد و دویست میلیون تومان تعیین و اعلام می گردد.باعنایت به مراتب فوق و کمیت و کیفیت فنی وسیله نقلیه فوق الذکر و شرایط فعلی و نواسانات بازار خودرو قیمت پایه نیم دانگ جهت انجام مزایده به مبلغ 3/500/000/000ریال معادل سیصد و پنجاه میلیون تومان برآورد واعلام میگرد با توجه به مراتب فوق وقت مزایده مورخ1405/05/20.ساعت 08:00 الی 12:00 صبح تعیین و محل برگزاری مزایده ؛سامانه تدارکات الکترونیک دولت www.setadiran.ir متقاضیان شرکت کننده در مزایده میتوانند 5 روز قبل از موعد مزایده به واحد مزایده اجرای احکام مجتمع قضائی شهید مفتح (طبقه منفی 1) مراجعه تا موجبات بازدید از مال مورد مزایده در ساعات اداری فراهم گردد. ضمنا کلیه هزینه های مربوط به انتقال سند و ... بر عهده محکوم علیه می باشد.
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140268920001782684
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده نیم دانگ خودرو میتسوبیشی اوتلندر مدل ۲۰۱۷ به مبلغ پایه ۳/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



