مزایده یک تخته فرش دستبافت ۹ متری نقشه ارباطان اطراف هریس به ارزش ۲۲۰ میلیون تومان.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

آگهـی مـزایده امـوال منقـول (نوبـت اوّل) در پرونده اجرائی فوق مالی با مشخصات ذیل توقیف و توسط کارشناس رسمی دادگستری به شرح داخل هلالین((باسلام و احترام؛ عطف به قرار ارجاع امر به کارشناس شماره  140530100020367349 مورخه 22/04/1405 پرونده شماره 140230920002236543 درخصوص یک تخته فرش دستبافت به استحضار میرساند پس از مطالعه مستندات پرونده و بازدید حضوری از فرش در آدرس تبریز خیابان لاله و با در نظر گرفتن جمیع جهات تاثیرگذار، نظریه کارشناسی به شرح ذیل تقدیم حضور می گردد:   یک تخته فرش دستبافت، 9 متری، نقشه ارباطان اطراف هریس، نو، رجشمار حدود 20 روستایی؛ چله نخ ؛مبلغ 2200000000 ریال معادل دویست و بیست میلیون تومان برآورد می گردد.)) ارزیابی و پس از طی مـراحـل قانونی از طریق مزایده در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد)به نشانی https://setadiran.ir/setad/cms بفروش خواهد رسید مزایده ازمبلغ ارزیابی شده کارشناس شروع و به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد و ده در صد مبلغ پیشنهادی فی المجلس از برنده مزایده اخذ ومابقی حداکثر یک ماه فرصت داده میشود. برنده مزایده به هر عنوان اعلام انصراف نماید ده در صد پیشنهادی به نفع صندوق دولت ضبط خواهد شد؛ هزینه های اجرائی وعوارض شهرداری وسایر هزینه ها طبق مقررات خواهد بود .طالبین می توانند، پنج روز قبل از مزایده از فیش فوق الذکر به شرح ذیل با هماهنگی این واحد بازدید نمایند:   1 ) نام و نام خانوادگی محکوم لها: خانم زهرا ملک پور فرزند موسی 2 ) نام و نام خانوادگی محکوم علیه: آقای رامین سلطانی آرباطان فرزند رضا 3 ) میزان محکومیت: 1 قطعه سکه تمام بهار آزادی 4 ) نوع مال توقیف شده: یک تخته فرش 5 ) تاریخ توقیف مال: 1405/02/16 6 ) تاریخ ابلاغ توقیف به محکوم علیه: 1405/05/12 7 ) نام و نام خانوادگی صاحب مال: خانم ام البنین سلطانی آرباطان فرزند محمد علی 8 ) تاریخ صدور نظریه کارشناسی: 1405/05/05 9 ) تاریخ ابلاغ نظریه کارشناسی به طرفین: 1405/05/07 10) تاریخ و ساعت برگزاری مزایده: روز یکشنبه مورخ 1405/06/22 ساعت 8 لغایت 12 11) میزان فروش: ششدانگ مال توقیف شده     دادورز شعبه ششم واحد اجرای احکام مدنی (ویژه خانواده) دادگستری تبریز - علی امید

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140230920002236543

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده یک تخته فرش دستبافت ۹ متری نقشه ارباطان اطراف هریس به ارزش ۲۲۰ میلیون تومان.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.