مزایده یک خط تلفن همراه به شماره 09121794135 متعلق به علی اصغر مجتهدی به مبلغ پایه 3/700/000/000 ریال.
موضوع آگهی:
در خصوص پرونده اجرایی کلاسه 971195 صادره از شعبه 150 دادگاه عمومی حقوقی تهران له 1- زینب خاتون سجادیان فرزند میرحمزه 2- سیدحسین موسوی فرزند سیدتقی با وکالت روح اله بهرامی و سیدرضا سجادیان و علیه علی اصغر مجتهدی فرزند علی با وکالت مجید نجارزاده و سیروس نجارزاده اسبفروشانی که محکوم علیه علی اصغر مجتهدی به صورت بالمناصفه به پرداخت مبلغ 6/353/600/000 ریال بابت اصل خواسته تا تاریخ 1405/05/10 در حق محکوم لهم محکوم گردیده است و به همین منظور بنا به درخواست وکیل محکوم لهم یک خط تلفن همراه به شماره 09121794135 متعلق به علی اصغر مجتهدی از سوی این اجرا توقیف و پس از ارجاع به کارشناس رسمی دادگستری آن را به شرح زیر توصیف و ارزیابی نموده است : با درنظر گرفتن وضعیت روز بازار و عوامل موثر در قیمت گذاری و عرصه و تقاضا و کد و ترتیب ارقام و همچنین کارکرده بودن سیم کارت مذکور و بدون درنظر گرفتن بدهی احتمالی به همراه اول ارزش سیم کارت تلفن همراه به شماره 09121794135 جهت پایه مزایده به مبلغ 3/700/000/000 ریال معادل سیصد و هفتاد میلیون تومان تعیین و برآورد گردیده که مقرر گردیده در روز چهارشنبه مورخ 1405/06/11 از ساعت 8 الی 12 از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی setadiran.ir سامانه مزایده های قوه قضاییه از طریق مزایده به فروش برسد و مزایده از قیمت پایه کارشناسی شروع و به هر کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد کند فروخته خواهد شد و ده درصد بهای مزایده فی المجلس و به صورت نقدی به عنوان سپرده از خریدار دریافت میگردد و مابقی ظرف مدت یک ماه از تاریخ مزایده به صورت قبض سپرده از خریدار دریافت خواهد شد و چنانچه برنده مزایده به هر دلیل در زمان مقرر بهای مزایده را نپردازد ده درصد سپرده وی پس از کسر هزینه مزایده به نفع دولت ضبط میگردد. دادورز اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی شهید محلاتی آدم پیرا
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 9209980231500066
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده یک خط تلفن همراه به شماره 09121794135 متعلق به علی اصغر مجتهدی به مبلغ پایه 3/700/000/000 ریال.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



