مزایده یک دانگ و سه چهارم دانگ مشاع از شش دانگ ملک مسکونی واقع در شهرک رضویه تهران بابت پرداخت بدهی در پرونده اجرایی کلاسه 0406841.

تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.

موضوع آگهی:

در خصوص پرونده اجرایی کلاسه 0406841 صادره از شعبه 152 دادگاه عمومی حقوقی تهران له محمدصالح سربازی سلمانی فرزند محمدانور با وکالت مریم فرخنده یکتا و علیه علی کاهانی فرزند محمدحسن که آقای علی کاهانی به پرداخت مبلغ 4/151/280/000 ریال بابت اصل خواسته و هزینه های دادرسی و کارشناسی تا تاریخ 1405/05/10 در حق محکوم له محدصالح سربازی سلمانی و همچنین مبلغ 190/000/000 ریال بابت نیم عشر دولتی در حق دولت محکوم گردیده است و به همین منظور بنا به درخواست وکیل محکوم له ملکی به پلاک ثبتی به شماره 138/26332 بخش 12 تهران به میزان 1/75 دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان متعلق به علی کاهانی واقع در : تهران - شهرک رضویه(کاروان) - خیابان 20 متری امام زمان(عج) - کوچه پنجم شرقی - پلاک 50  از سوی این اجرا توقیف و پس از ارجاع به کارشناس رسمی دادگستری آن را به شرح زیر توصیف و ارزیابی نموده است : عرصه و اعیان یک قطعه زمین به مساحت 200 متر مربع به پلاک ثبتی 26332 فرعی از 138 اصلی مفروز و مجزی شده از 129 فرعی از اصلی مذکور واقع در بخش 12 حوزه ثبت ملک خاوران تهران می باشد و ملک یک ساختمان مسکونی به صورت مجموعه آپارتمانی به مساحت عرصه 200 متر مربع و ساختمان به صورت جنوبی و نمای شمالی از سنگ و دارای چهار طبقه روی همکف و دارای 11 واحد آپارتمان مسکونی و درب ورودی آهنی شیشه خور می باشد و ساختمان دارای انشعابات آب و برق و گاز می باشد و ساختمان موردنظر فاقد سنگ تک برگ برای هر یک از واحد ها بوده و به صورت سند مشاعی از زمین می باشد و با توجه به موقعیت مکانی و زمانی و مساحت و قدمت بنا و اوضاع و احوال حاکم بر آن بدون درنظر گرفتن هرگونه دیون و تعهدات احتمالی به اشخاص حقیقی و حقوقی و همچنین در صورت صحت اسناد و مدارک و به صورت تخلیه ارزش 1/75 دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان ملک موصوف به مبلغ 61/250/000/000 ریال معادل شش میلیارد و یکصد و بیست و پنج میلیون تومان و با توجه به میزان سهمبری محکوم له از بابت محکوم به به میزان 0/124 دانگ مشاع از 1/75 دانگ مشاع از ششدانگ عرصه و اعیان ملک موصوف جهت پایه مزایده به مبلغ 4/341/280/000 ریال(مبلغ 4/151/280/000 ریال بابت اصل خواسته و هزینه های دادرسی و کارشناسی و مبلغ 190/000/000 ریال بابت نیم عشر دولتی) برآورد و تعیین گردیده که مقرر گردیده در روز دو شنبه مورخ 1405/06/16 از ساعت 8 الی 12 از طریق سامانه تدارکات الکترونیک دولت به آدرس اینترنتی setadiran.ir سامانه مزایده های قوه قضاییه از طریق مزایده به فروش برسد و مزایده از قیمت پایه کارشناسی شروع و به هر کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد کند فروخته خواهد شد و ده درصد بهای مزایده فی المجلس و به صورت نقدی به عنوان سپرده از خریدار دریافت میگردد و مابقی ظرف مدت یک ماه از تاریخ مزایده به صورت قبض سپرده از خریدار دریافت خواهد شد و چنانچه برنده مزایده به هر دلیل در زمان مقرر بهای مزایده را نپردازد ده درصد سپرده وی پس از کسر هزینه مزایده به نفع دولت ضبط میگردد. دادورز اجرای احکام مدنی مجتمع قضایی شهید محلاتی آدم پیرا

توضیحات تکمیلی:

شماره پرونده: 140468920003738083

مشخصات و جزئیات برگزاری

نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی

دسته‌بندی و موقعیت جغرافیایی آگهی

تصویر سند آگهی

تبلیغات هوشمند

درخواست تبلیغات
  • عضویت ویژه مناقصات مزایدات استعلام‌ها
  • بنر هوشمند نمایش در شاخه های تخصصی مرتبط
  • بنر هوشمند هدفمند دیده شویم

نظرات کاربران درباره فراخوان مزایده یک دانگ و سه چهارم دانگ مشاع از شش دانگ ملک مسکونی واقع در شهرک رضویه تهران بابت پرداخت بدهی در پرونده اجرایی کلاسه 0406841.

تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش

0 نظر منتشرشده

هنوز نظری ثبت نشده است

اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت می‌کند.

توجه: اگر کسب‌وکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، می‌توانید خود را به‌صورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.