مزایده یک دستگاه خودرو پژو GLX 405 مدل 1392 به مبلغ هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال.
موضوع آگهی:
شماره آگهی140503918601000008: تاریخ آگهی1405/05/27: شماره پرونده140404018601000016: صفحه 1از 1
آگهی مزایده اتومبیل
به موجب پرونده اجرائی کلاسه 140404018601000016بشماره بایگانی 140400017یک دستگاه
خودروی سواری پژو GLX405مدل 1392رنگ نقره ای متالیک بشماره انتظامی 795ن 43ایران 56
بشماره موتور 124K0324747بشماره شاسی naamo1ca6dr967305متعلق به مرحوم امان اله
امامی فر مدیون پرونده ااجرایی کلاسه فوق که در قبال طلب مهریه خانم پامچال داودی پارگامی و حقوق
دولتی بازداشت گردید .که طبق نظر هیات سه نفره کارشناس رسمی به مبلغ هشت میلیارد و پانصد میلیون
ریال ارزیابی شده ،خودروی مذکور طبق گزارش کارشناس رسمی از ناحیه گلگیر جلو سمت چپ رنگ
خوردگی دارد و رکاب طرف چپ خوردگی نیاز به صافکاری و نقاشی دارد .سیستم صوتی مرتب تودوزی
چرم مرتب و اطاق سالم بدون پوسیدگی میباشد .که از ساعت 9الی 12روز سه شنبه
مورخه 1405/06/10در محل رضوانشهر-میدان نماز -خیابان شهید رجائی -کوچه کرامت -پلاک -52
کدپستی 4384184148از طریق مزایده به فروش می رسد .مزایده از مبلغ هشت میلیارد و پانصد میلیون
ریال) 8500000000ریال (شروع و و به بالاترین قیمت پیشنهادی نقداً فروخته می شد و کلیه هزینه های
قانونی به عهده برنده مزایده است و نیم عشر و حق مزایده نقداً وصول خواهد شد .ضمناً کلیه هزینه های
قانونی به عهده برنده مزایده است و چنانچه مازاد بر طلب بستانکار وجهی در پرونده موجود باشد هزینه ها
ازمحل مازاد به برنده مزایده پرداخت میگردد همچنین شرکت در جلسه مزایده منوط به واریز 10درصد از
مبلغ مزایده به حساب سپرده اداره ثبت اسناد میباشد .بدیهی است برنده مزایده موظف است مابقی وجه مورد
مزایده را از تاریخ مزایده ظرف مدت پنج روز پرداخت نماید .در غیر اینصورت مبلغ ده درصد واریزی قابل
استرداد نبوده و به حساب خزانه واریز خواهد شد .
تاریخ انتشار1405/05/31: ثبت کننده: زهره رهبری واحد
رضوانشهر ،میدان نماز ،خ شهید رجائی ،خ گلسار ،کوچه احسان کدپستی - 4384183749: تلفن01344624633:
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده یک دستگاه خودرو پژو GLX 405 مدل 1392 به مبلغ هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



