مزایده یک دستگاه کامیونت نیسان مدل ۱۳۸۰ با قیمت پایه ۲.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در سامانه ستاد.
موضوع آگهی:
آگهی مزایده-مرحله دوم در پرونده اجرایی کلاسه 0400221 ج.م حسب نیابت واصله از اجرای احکام مدنی شهرستان ارومیه یک دستگاه خودرو کامیونت نیسان با مشخصات ذیل بفروش می رسد: یک دستگاه خودرو کامیونت نیسان به شماره پلاک27 ایران 168 ب 29 رنگ آبی و به مدل سال 1380 و شماره شاسی 70294، برابر بازدید و کارشناسی انجام شده و نیز سوابق موجود در دفتر پارکینگ حمایت، وسیله مذکور از حدود 2 سال پیش در پارکینگ شهرستان در توقیف بوده است لذا به دلیل طولانی بودن مدت زمان توقیف وسیله کارایی باتری وسیله در حد صفر و نیاز به تعویض میباشد.ضمنا وسیله مذکور تا تاریخ 1404/06/23 دارای اعتبار بیمه نامه می باشد. با توجه به اینکه خودرو چندین ساله در پارکینگ توقیف بوده کلا رنگ خودرو آفتاب سوختگی داشته و نیاز به صافکاری و رنگ آمیزی میباشد که خودرو تمام رنگ خواهد شد و لاستیکهای وسیله به دلیل قرار گرفتن در معرض آفتاب و سرما خاصیت خود را از دست داده و نیاز به تعویض 4 حلقه لاستیک قبل از راهاندازی وسیله میباشد.شیشه ها سالم و فاقد سپر عقب و حک شماره موتور فابریک،حک شماره شاسی هم بیرون تیغه شاسی و داخل شاسی فابریک، پرچ های پلاکت مشخصات فابریک و اصالت خودرو مورد تایید می باشد. خودرو با مشخصات فوق بقیمت پایه 2.600.000.000 ریال در تاریخ 1405.05.06 در سامانه ستاد بفروش خواهد رسید. طالبین می توانند تا تاریخ فوق حضور یافته و با مراجعه به سامامه ستاد ، قیمت پیشنهادی خود را اعلام نمایند. مورد مزایده به کسی که بالاترین قیمت را پیشنهاد نماید فروخته خواهد شد . برنده مزایده موظف است ده درصد مبلغ پیشنهادی را فی المجلس و مابقی را ظرف یکماه به حساب سپرده موقت دادگستری واریز نماید. در غیر این صورت پس از کسر هزینه های اجرایی وجوه تودیعی به نفع صندوق دولت ضبط و مزایده تجدید خواهد شد.ضمناً متقاضیان می توانند در صورت تمایل از تاریخ10/04/1405 لغایت 01/05/1405 از املاک مذکور بازدید نمایند. مهدی عبدالله پور-مدیر اجرا
توضیحات تکمیلی:
شماره پرونده: 140035920002912727
مشخصات و جزئیات برگزاری
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده یک دستگاه کامیونت نیسان مدل ۱۳۸۰ با قیمت پایه ۲.۶۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال در سامانه ستاد.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.



