آموزشگاه هاتف سابق(آدرس: شهر فیروزکوه-خیابان طالقانی-کوی 10 دستگاه)
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
ملک در یک طبقه می باشد .دارای حیاط و 10 اتاق و آبدار خانه مجزا -موتورخانه گرمایشی
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:5105030578000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09193967617
تلفن ثابت:76446249
فکس:76446249
توضیحات مهلت خرید:13:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:16:00
توضیحات بازگشایی پاکات:10:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
وبسایت کارفرما:http://1285.teo.medu.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان آموزشگاه هاتف سابق(آدرس: شهر فیروزکوه-خیابان طالقانی-کوی 10 دستگاه)
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/05/25
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 57%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/07/04
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 55%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/16



