آگهی اجاره زمین زراعی (شماره 275/2/405/6 مورخ 1405/05/07): دهیاری روستای فاضلآباد در نظر دارد دو ق
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
دهیاری فاضلآباد در نظر دارد اجاره
9.9
9.9
هکتار از اراضی زراعی خود را به مدت یک سال زراعی، با قیمت پایه کل
8
,
910
,
000
,
000
8,910,000,000
ریال از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به مزایده بگذارد.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:5105100181000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09375971665
تلفن ثابت:35710607
فکس:35710607
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:17:00
توضیحات بازگشایی پاکات:13:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
کارفرما:دهیاری فاضل اباد شهرستان ازادشهر
آدرس کارفرما:استان گلستان ، شهرستان آزادشهر ، بخش مرکزی ، روستای فاضل آباد
تلفن کارفرما:017 - 35710607
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان آگهی اجاره زمین زراعی (شماره 275/2/405/6 مورخ 1405/05/07): دهیاری روستای فاضلآباد در نظر دارد دو ق
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/08
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/07/03
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 63%
|انتشار: 1405/06/08
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 62%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 61%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 60%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/17



