اجاره غذاخوری مرکز آموزشی رفاهی شهید سردار سلیمانی مدیریت آموزش و پرورش بناب
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
سالن غذاخوری مرکز آموزشی - رفاهی شهید سردار سلیمانی آموزش و پرورش شهرستان بناب دارای 190 عدد صندلی بهمراه میز غذاخوری - دارای پارکینگ - و انشعابات مشترک
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:5105090890000003
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09141209459
تلفن ثابت:37721471
فکس:37736300
توضیحات مهلت خرید:17:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:17:00
توضیحات بازگشایی پاکات:08:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
کارفرما:مدیریت اموزش وپرورش شهرستان بناب
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان اجاره غذاخوری مرکز آموزشی رفاهی شهید سردار سلیمانی مدیریت آموزش و پرورش بناب
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 58%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/12
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 56%
|انتشار: 1405/06/13
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/13
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 54%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/13
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 53%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/25
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/25
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/13
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 52%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/31



