اجاره یک باب ساختمان جهت راه اندازی رستوران
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
اجاره یک باب ساختمان جهت راه اندازی رستوران در محوطه داخلی (درب مجزا) اداره منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
اطلاعات مالی و مبالغ
برآورد اعتبار:23400000000
مبلغ سپرده شرکت در فرآیند:1170000000
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
آدرس محل دریافت اسناد:سامانه ستاد ایران
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
آدرس کارفرما:اهواز، جاده گلستان، جنب پنج طبقه سازمان آب و برق، ادره کل منایع طبیعی و آبخیزداری خوزستان
تلفن کارفرما:061 - 33737037
ایمیل کارفرما:khuzestan [ @ ] .frw.org.ir
وبسایت کارفرما:http://www.frw.org.ir
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان اجاره یک باب ساختمان جهت راه اندازی رستوران
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/14
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/16



