حراج 1.106 دانگ از شش دانگ پلاک 1219 فرعی از 16 اصلی بهمن اکبرزاده
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
1.106 دانگ از شش دانگ پلاک 1219 فرعی از 16 اصلی بهمن اکبرزاده
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:3105107098000044
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
کارفرما:شعبه دوم اجرای احکام مدنی ماکو
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان حراج 1.106 دانگ از شش دانگ پلاک 1219 فرعی از 16 اصلی بهمن اکبرزاده
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/31
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 71%
|انتشار: 1405/05/28
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 70%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/05
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/06
|مهلت: 1405/06/29
مزایده
مشابهت: 67%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/24



