حراج ششدانگ عرصه و اعیان (طلق) دارای پلاک ثبتی به شماره8/919 اصلی بخش دو حوزه ثبت ملک بندرگز به مساحت 191
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
ششدانگ عرصه و اعیان (طلق) دارای پلاک ثبتی به شماره8/919 اصلی بخش دو حوزه ثبت ملک بندرگز به مساحت 191
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:3105107231000096
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان حراج ششدانگ عرصه و اعیان (طلق) دارای پلاک ثبتی به شماره8/919 اصلی بخش دو حوزه ثبت ملک بندرگز به مساحت 191
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 81%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 81%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 80%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 78%
|انتشار: 1405/05/20
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 78%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 78%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 77%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/05/21
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/24
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 76%
|انتشار: 1405/05/23
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/28
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/05/25
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/05/20
|مهلت: 1405/06/13
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/08
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/13
مزایده
مشابهت: 75%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/30



