فروش یک باب ملک مسکونی متعلق به این شرکت واقع در شهرستان ایرانشهر به متراژ ۲۴۰ متر مربع
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
آگهی مزایده عمومی شرکت صنایع پلاستیک جهاد زمزم در نظر دارد یک باب ملک مسکونی متعلق به این شرکت واقع در شهرستان ایرانشهر به متراژ ۲۴۰ متر مربع با سند مالکیت تک برگی خود را بصورت مزایده عمومی به فروش برساند. لذا جهت دریافت اسناد و ارائه پیشنهاد قیمت و ضمانت نامه شرکت در مزایده ، از تاریخ ۱۴۰۵/۰۳/۲۳ الی ۱۴۰۵/۰۴/۰۳ به آدرس : تهران ، ضلع شرقی میدان جهاد موسسه جهاد استقلال ، طبقه ۴ ، شرکت جهاد زمزم مراجعه نمایید یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۱۱۶۲۹۹۹ تماس حاصل فرمائید.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
مرحله برگزاری:مرحله اول
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
کارفرما:صنایع پلاستیک جهاد زمزم
وبسایت کارفرما:http://zamzamplast.com
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان فروش یک باب ملک مسکونی متعلق به این شرکت واقع در شهرستان ایرانشهر به متراژ ۲۴۰ متر مربع
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/27
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/20
|مهلت: 1405/06/19
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/24
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/09
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/17
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/27
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/25
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/30
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/22
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21



