مزایده آپارتمان با کاربری مسکونی واقع در خیابان آزادی-خیابان خوش شمالی-خیابان اردبیل
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
مزایده آپارتمان با کاربری مسکونی واقع در خیابان آزادی-خیابان خوش شمالی-خیابان اردبیل
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2105092707000014
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09126781095
تلفن ثابت:77528102
فکس:31197225
توضیحات مهلت خرید:19:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:19:00
توضیحات بازگشایی پاکات:09:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
آدرس کارفرما:زاهدان، میدان امام علی
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده آپارتمان با کاربری مسکونی واقع در خیابان آزادی-خیابان خوش شمالی-خیابان اردبیل
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 74%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 72%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/05/29
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/16
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/13
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 69%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/20
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/03
|مهلت: 1405/06/11



