مزایده آپارتمان با کاربری مسکونی واقع در کرمانشاه ، شهرک تعاون ، خیابان 25 متری ایثار ، کوچه چهار ، به مساحت 250متر 4.16 دانگ از شش دانگ ، فرعی 7570از اصلی 141 مفروز از 30فرعی ،کاربری مسکونی.
تاریخ انتشار:
مهلت خرید اسناد:
مهلت ارسال مدارک:
بازگشایی پاکات:
توجه فرمایید حتماً مشخصات درج شده را با تصویر آگهی مزایده مطابقت دهید.
موضوع آگهی:
املاک یادشده باوضعیت موجود به فروش می رسند و فرآیند تشریفات قانونی به عهده خریدار می باشد.
مشخصات و جزئیات برگزاری
نوع آگهی:مزایده
نوع برگزاری:داخلی
شماره آگهی:2105001302000001
اطلاعات ارتباطی و محل برگزاری
تلفن همراه:09188332460
تلفن ثابت:38254325
فکس:38233141
توضیحات مهلت خرید:12:00
توضیحات مهلت ارسال مدارک:12:00
توضیحات بازگشایی پاکات:09:00
دستهبندی و موقعیت جغرافیایی آگهی
اطلاعات کارفرمای مزایده
تصویر سند آگهی
تبلیغات هوشمند
درخواست تبلیغاتنظرات کاربران درباره فراخوان مزایده آپارتمان با کاربری مسکونی واقع در کرمانشاه ، شهرک تعاون ، خیابان 25 متری ایثار ، کوچه چهار ، به مساحت 250متر 4.16 دانگ از شش دانگ ، فرعی 7570از اصلی 141 مفروز از 30فرعی ،کاربری مسکونی.
تجربه و دیدگاه کاربران درباره این بخش
0 نظر منتشرشده
هنوز نظری ثبت نشده است
اولین نفری باشید که دیدگاه خود را درباره این بخش ثبت میکند.
توجه: اگر کسبوکار یا مجموعه شما با این بخش مرتبط است، میتوانید خود را بهصورت رایگان معرفی کنید.
ثبت نظر جدید
لطفاً فیلدهای ضروری را کامل کنید
تکمیل فیلدهای ستارهدار الزامی است
حداقل 20 کاراکتر وارد کنید.
لیست فراخوانهای امروز
تبلیغات هوشمند
پیشنهادهای هوشمصنوعی
مزایده
مشابهت: 68%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 66%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/10
|مهلت: 1405/06/23
مزایده
مشابهت: 65%
|انتشار: 1405/06/04
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/01
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/11
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/18
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/05/31
|مهلت: 1405/06/15
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/07
|مهلت: 1405/06/21
مزایده
مشابهت: 64%
|انتشار: 1405/06/02
|مهلت: 1405/06/14



